Nepatikėsite, į kokią gražuolę pavirto tragiškai žuvusio aktoriaus Paulo Walkerio dukra

Paulas Walkeris su dukra Meadow / Scanpix/ Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-29 09:00
1998-ieji į Paulo Walkerio ir jo tuometinės merginos Rebeccos Soteros gyvenimą atnešė daug džiaugsmo. Būtent tada gimė vienturtė aktoriaus dukra Meadow, kuriai neseniai sukako aštuoniolika metų. Mergaitė per kurį laiką gerokai pasikeitė. Ji išaugo į įspūdingo grožio panelę.

P. Walkeris tragiškai žuvo automobilio avarijoje 2013 metais. Aktorius išpopuliarėjo savo vaidmenimis populiarių kino filmų „Greiti ir įsiutę“ franšizėje. Paulas filmavosi drauge su Vinu Dieseliu, kuris vėliau ir tapo jo vienenintelio vaiko krikštatėviu.

Can't express how much I love them ???????????? miss you so much angel Paul ???? And Happy 4th of July America! ????????????

A post shared by Meadow Walker Fan Page (@meadow_walker) on

Visas pasaulis puikiai pamena širdį suspaudžiantį kadrą, kur Paulas Walkeris drauge su savo mėlynake mažyle žiūri į fotoobjektyvą.

Vos atėjusi į šį pasaulį jo dukra Meadow tėvų sprendimu pasiliko gyventi su motina saulėtose Havajuose. 2011 metais ji nusprendė persikelti gyventi į Kaliforniją pas tėtį ir praleisti su juo daugiau laiko. Šeima visuomet artimai bendravo.

She is perfect ❤???????? thank you so much for 25k! ????????????

A post shared by Meadow Walker Fan Page (@meadow_walker) on

Šiais metais Meadow suėjo aštuoniolika. Mergina mažai rodosi viešumoje, tačiau atstovauja savo tėvo vardu įsteigtai labdaringai organizacijai, apie kurią paskelbė jo 42-ojo gimtadienio proga.

before I fell on my face

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

Meadow su tėvu pagyveno vos dvejus metus, vėliau mergaitei teko skaudi gyvenimo patirtis.

Šiuo metu Meadow Walker turi begales gerbėjų, o savo TWITERIO paskyroje dažnai primena apie jos vykdomus gerus darbus. Mokytis norintiems studentams teikiamas paslaugas ir paskolas, mokslo tyrimų rėmimą ir kitą labdaringą veiklą, į kurią įdeda daug širdies.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai