Nepamirštamas Rositos Čivilytės koncertas: į sceną dainuoti lipo ir mokiniai, ir gerbėjai

Rositos Čivilytės ir Felikso Zakrevskio koncerto akimirka / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-01 20:34
Rugsėjo 1-osios vakarą Rosita Čivilytė kartu su pianistu Feliksu Zakrevskiu surengė nepamirštamą koncertą sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje. Tai jau ne pirmasis Rositos koncertas šioje, ypatingą aurą sukuriančioje ir išskirtinę akustiką suteikiančioje erdvėje, o šį kartą atlikėja susirinkusiems buvo paruošusi išskirtinę galimybę.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Ne paslaptis, jog Rosita yra profesionali vokalo mokytoja, tad per šį koncertą, pirmą kartą Vilniaus publikai, pristatė du savo mokinius – Šarūną ir Paulą, su kuriais kartu dirba jau ne vienerius metus. Jaunieji talentai – perspektyvūs ir pasiruošę užkariauti didžiąją Lietuvos sceną, todėl šis koncertas buvo tarsi dar vienas laiptelis jų tikslo link.

Tarp susirinkusių svečių R.Čivilytės koncerte buvo galima išvysti ir jos dukrą Agnetą Gabalytę, Gediminą Jaunių, „Lietuvos balso“ nugalėtoją Kotryną Juodzevičiūtę.

„Nesuvokiamas dalykas, kuomet toks žmogus, kaip Rosita Čivilytė pakviečia kartu pasirodyti jos koncerte. Tai didžiulis įvertinimas man, kaip mokiniui ir didžiulis šansas Vilniaus publikai parodyti ką sugebu“, – džiaugsmo neslepė jau dvejus metus pas Rositą vokalo paslapčių besimokantis Šarūnas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Koncerto metu dainininkas atliko Josh Groban kūrinį „Broken vow“. „Tai sudėtingas kūrinys, kurį labai ilgai tobulinome, kol padarėme puikų“, – sakė Šarūnas ir pridūrė, jog yra laimingas, kad būtent Rosita Čivilytė juo patikėjo ir įžvelgė didelį potencialą bei puikias perspektyvas ne tik Lietuvos, bet ir užsienio scenoje.

„Rosita yra labai atsidavusi mokytoja, be galo motiniška, šilta ir deda didžiules pastangas į kiekvieną savo mokinį, kad atskleistų jo didžiausius talentus ir išmokytų ne tik valdyti balsą, tačiau ir pamilti, pajausti muziką“, – apie R.Čivilytę atsiliepė koncerte kartu su ja pasirodę jaunieji atlikėjai. Tačiau pastarieji, ne vieninteliai talentai, kuriuos savo koncerto metu norėjo atskleisti ir pristatyti vokalo meistrė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Susirinkusiems drąsiausiems klausytojams Rosita suteikė išskirtinę galimybę užlipti ant scenos ir parodyti savo vokalą. Du iš jų pasinaudojo proga ir savo balso galimybes parodė visiems koncerto dalyviams. „Šį kartą norėjau padaryti, kažką ypatingo ir rugsėjo 1-osios proga, kartu likome nustebinti naujų, dar negirdėtų balsų“, – sakė Rosita.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai