Neoficiali Baracko Obamos dukters Malios nuotrauka sukėlė sambrūzdį internete

Malia Obama / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-07 16:30
Nors Baltieji rūmai ne vienus metus atidžiai kontroliuoja retus prezidento Baracko Obamos 16-metės dukters Malios viešus pasirodymus, internete išplito paslaptingas jos atvaizdas.

Retą progą pažvelgti į asmeninę prezidento Baracko Obamos vyresniosios dukters gyvenimo pusę suteikusioje nuotraukoje ji matoma vilkinti trikotažinius marškinėlius su Bruklino repo grupės „Pro Era“ pavadinimu.

Nuotraukoje išstypusi moksleivė Malia – arba labai į ją panaši mergina – yra prasižiojusi, žiūri tiesiai į kamerą ir tvarko į ilgą uodegą surištus plaukus.

„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa Press“ nuotr.

Tačiau atrodo, jog niekas nežino, kas padarė tą nuotrauką ir kaip ji pateko į internetą.

Šios nuotraukos išplatinimas akcentuoja gyvenimo Baltųjų rūmų „akvariume“ pavojus, ypač tuomet, kai jo gyventojai ten bando auginti vaikus šiais interneto ir socialinės žiniasklaidos laikais.

Baltieji rūmai, kurie akylai sergsti Baracko Obamos dukrų – Malios ir 14-metės Sashos – privatumą, minimos nuotraukos kol kas nekomentavo.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai