Nemokamas Jazzu, Leono Somovo ir Donato Montvydo koncertas – be anšlago, bet su gera nuotaika ir tikru garsu

Justė Arlauskaitė-Jazzu / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-06-04 21:43
Pirmadienio vakarą į Vilniaus „Forum Palace“ rūmus sostinės gyventojus pakvietė nemokamas Leono Somovo ir Jazzu bei šiemet Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavusio Donato Montvydo koncertas.

Renginio svečiai buvo kviečiami prisijungti prie kompanijos „Samsung“ bėgimo „Hope Relay“, kuris skirtas rinkti lėšas Lietuvos SOS vaikų kaimams. Pirmieji į sceną lydimi būrio muzikantų užlipo Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas. Muzikantai publikai dovanojo žinomiausius savo kūrinius ir naujausius darbus. Nors šokių aikštelė buvo tuščia, klausytojai mėgavosi  gera muzika sėdėdami ir linguodami į taktą.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Vienu koncerto lankytojų tapo muzikantas ir žurnalistas Arnoldas Lukošius. „Pirmadienio vakaras, puikus koncertas ir dar nemokamas, pamaniau, kodėl gi neatėjus? Man labai patinka Leono Somovo ir Jazzu muzika. Jie vietomis man kažkuo primena „Depeche Mode“, labai gražu“, – portalui Žmonės.lt sakė jis.

Vedėjui Ignui Krupavičiui pranešus, kad scenoje netrukus pasirodys Donatas Montvydas, publika subruzdo, o prie scenos išsirikiavo jaunieji gerbėjai. Vos pasirodęs atlikėjas pasidžiaugė prasmingu projekto „Hope Relay“ tikslu ir pasikvietė žiūrovus ateiti arčiau scenos. Kad ir nedrąsiai, bet šokių aikštelė pradėjo pildytis. Dainininkas atliko žinomų atlikėjų kūrinius, tokius, kaip klasika tapę „I Believe I Can Fly“, „Kiss“, „Somebody to Love“, kurie nepaliko abejingų ir buvo lydimi garsiais plojimais ir šokiais. Klausytojai su džiaugsmu pasitiko ir paties Donato dainas, tokias kaip „Running Fast“, „Leisk mylėt stipriau“ ir „Love Is Blind“. „Teatleidžia kiti kūrėjai, bet savo dainas dainuoti maloniausia“, – nuo scenos prisipažino Donatas.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Ant scenos – išskirtinis muzikantų kolektyvas

Klausydamiesi dainininko muzikos tėvai šokių aikštelėje šoko su vaikais ir mėgavosi itin kokybišku  garsu. D.Montvydas pasirodė su išties prabangiu dešimties muzikantų palaikymu – trimis pritariančiomis vokalistėmis, dviem klavišininkais, būgnininku, bosistu, gitaristu, trimitininku ir saksofonininku. Visi jų – savo instrumentų profesionalai. Keletą prabangių solo publikai padovanojo gitaristas Tomas Varnagiris. Tokios gausios muzikantų pajėgos su atlikėjais scenoje dėl didelių kaštų pasirodo itin retai, tad šis vakaras tapo tikra palaima gyvo garso mėgėjams.

Beje, jau rytoj, antradienį, 19 val. Donato Montvydo gerbėjai gali išgirsti solinį atlikėjo koncertą Vilniaus Šv.Kotrynos bažnyčioje.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Apie „Hope Relay“

Tai nieko nekainuoja. Lėšas SOS vaikų kaimams galima rinkti į mobilųjį telefoną parsisiuntus nemokamą „Hope Relay“ programėlę. Ją reikia įsijungti kaskart, ruošiantis eiti pabėgioti ar pasivaikščioti. Kiekvienas, neviršijant vidutinio 40 km/val. greičio, įveiktas 3 kilometrų atstumas yra vertas 1 euro. „Hope Relay“ programėlę galima parsisiųsti iš programėlių parduotuvių „Samsung Apps“, „Google Play“ ir „App Store“.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai