Nematomas ryšys: kaip panaikinti neigiamą dėvėtų drabužių ar mirusių žmonių daiktų energiją?

Senovinis kompasas / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: System
Publikuota: 2015-07-26 17:00
Greičiausia daugumos žmonių namuose galima atrasti daiktą, kuris skleidžia negatyvią energiją. O kas, jeigu tokių daiktų yra net keletas? Tuomet žmogus gali net nesuvokti tikrosios savo nemalonios savijautos priežasties, o nesuvokdamas situacijos negali jos išgryninti. „Tobulėkime kartu“ šįkart – apie kitų žmonių daiktus ir jų energijas.

Viskas, kas mus supa, yra energija, kuri sąveikauja su mumis ir taip daro įtaką mūsų savijautai. Seni baldai, nuotraukos, dėvėti drabužiai ir aksesuarai neretai spinduliuoja neigiamas vibracijas, kurios ilgainiui tampa prastos savijautos ar įvairių kitų problemų priežastimi. Taigi, galbūt verta atidžiai apsižiūrėti ir intuityviai prajausti, kokie daiktai turėtų būti išvalyti arba apskritai išmesti.

Iš rankų į rankas

Jautrūs žmonės tikrai žino, kad sendaikčių parduotuvėje ne visada norisi užsibūti pernelyg ilgai. Seni ir antikvariniai daiktai dažnai turi sukaupę savyje nemažai neigiamos informacijos, buvusių šeimininkų minčių ir jausmų, kurie yra tas energetinis purvas, įspaustas juose.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Daiktai sugeria aplinkoje vyraujančias energijas ir tai jau seniai patvirtino ne tik ezoterikai, bet ir mokslininkai. Prieš perkant seną daiktą vertėtų neskubėti, o susikaupti ir įsiklausyti į savo pojūčius.

Tas pats taikoma ir drabužiams, papuošalams, vazoms ir kitiems daiktams.  Jeigu paėmus daiktą į rankas, užplūsta nemalonūs jausmai, neverta pirkti, juk žmogus, kuriam jis prieš tai priklausė, galėjo būti itin žiaurus, sunkiai sirgti, nusižudyti, išgyventi skausmingą tragediją arba sąmoningai suteikti daiktui neigiamos energijos.

Jeigu vaikui nupirkote dėvėtą drabužį, o šis jo nemėgsta, rodo kaprizus, atsisako vilkėti, nusiima, tuomet tikrai nereikėtų brukti per prievartą. Vaikų jautrumas energijoms yra tai, kuo tėvai gali vadovautis ir pasitikėti.

Kuo vaikas mažesnis, tuo jautrumas didesnis. Katinai čia taip pat profesionalūs pagalbininkai, nes šie jautrūs gyvūnai nekuomet neatsiguls ten, kur vyrauja negatyvi energija.

Nuotraukos

Pinigus, kuriuos nešiojatės savo piniginėje prieš tai lietė daugybė įvairių žmonių. Visi jie paliko savo energetinį įspaudą. Štai kodėl nerekomenduojama nešiotis piniginėje artimųjų nuotraukų, ypač vaikų, nes jų energetinė struktūra yra dar itin lengvai pažeidžiama.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

Namuose pasistenkite nelaikyti matomoje vietoje nuotraukų, kuriose yra užfiksuoti jums pyktį, neapykantą ar kitas nemalonias emocijas ir prisiminimus sukeliantis žmonės. Tokias nuotraukas verčiau laikyti albume arba nelaikyti apskritai, kadangi taip tik atveriate kelią neigiamoms vibracijoms, kurias sukelia jūsų negatyvios mintys, kurios jus užplūsta. Taip pat nevertėtų kabinti matomoje vietoje mirusiųjų nuotraukų.

Mirusiųjų daiktai

Išties dažnas klausimas: „Ką daryti su mirusiųjų daiktais?“. Čia reikėtų žvelgti į kiekvieną situaciją individualiai. Svarbu, kokios aplinkybės, kokie santykiai jus siejo ir kokia yra jūsų būsena.

Jei miręs žmogus buvo itin sąmoningas, šviesus, geranoriškas, jei jo mirtis nėra savižudybė, tuomet su jums itin brangiais daiktais nebūtina skubėti atsisveikinti. Vis dėlto laikyti matomoje vietoje ar jais naudotis dar ilgokai po žmogaus mirties nereikėtų. Tai generuotų netekties skausmą, gailestį sau, mintis apie tą, kuris išėjo ir kurį jau vertėtų paleisti.

Taip pat skaitykite: Tobulėkime kartu. Jupiterio padėtis Zodiako ženkluose: kokioje gyvenimo sferoje jūsų laukia sėkmė?

Paleisti – tai nereiškia, kad būtina užmiršti. Tai reiškia, jog reikėtų sąmoningai suvokti, jog mirtis yra mūsų gyvenimo dalis, o jūsų artimasis paliko savo fizinį kūną ir toliau tęsia savo kelionę, turi savo tikslus.

Jei miręs žmogus buvo itin sąmoningas, šviesus, geranoriškas, jei jo mirtis nėra savižudybė, tuomet su jums itin brangiais daiktais nebūtina skubėti atsisveikinti.

Be to, svarbu nepamiršti, kad nuolatinis sielvartas ir galvojimas apie anapusinį pasaulį, dažnas žiūrėjimas į mirusiojo nuotraukas, bandymas palaikyti ryšį lengvai atveria duris astralinio pasaulio lervoms, kurios pajutusios atvirą kanalą, būtinai skuba tuo pasinaudoti.

Jeigu miręs žmogus sunkiai sirgo, kankinosi, buvo nužudytas, nusižudė arba buvo tas, kuris suteikė jums daug skausmo, jo elgesyje buvo daug žiaurumo, tuomet ir jo daiktų nereikėtų pasilikti ar dovanoti kitam. Tuo labiau nereikėtų pasilikti drabužių, batų, nuvilktų nuo mirusiojo kūno, – reikėtų juos sudeginti. 

Papuošalus galima tiesiog nunešti juvelyrui ir perlydyti, nes ugnis sunaikins visus negatyvius energinius įrašus. Na o jei jau taip nutiko, kad nėščia moteris praranda kūdikį, tuomet iš anksto nupirktų vaikiškų daiktų geriau neperduoti kitiems ir taip nesidalinti savo sielvartu. 

Daiktų apvalymas

Žinoma, prieš išmetant kažką lauk, pabandykite kitą variantą – išvalyti jame sukauptą energiją. Pavyzdžiui, jeigu paveldėjote daiktą, kuris sukelia jums vidinę įtampą, tačiau negalite atiduoti ar kitaip atsikratyti šeimos relikvijos, tuomet pabandykite išgryninti jo energiją. 

Priemonių yra daug, tačiau iš asmeninės patirties žinau, kad veiksmingiausias būdas – ugnis. Papuošalas, žaislai, vazos ar apskritai visi namo kambariai gali būti greitai išvalyti ugnimi. Žvakės liepsna čia yra patogiausias būdas, o jūsų nuoširdi malda ritualą tik dar labiau sustiprins.

Kitas būdas – tai vanduo. Drabužius ar kitus daiktus galima palaikyti po vandens srove, gerai išplauti ir palikti daiktą ramiai pabūti saulėje. Na, o tie, kurie domisi ir turi namuose kristalų, gali pasinaudoti ir jais.

Taip pat skaitykite:

Tobulėkime kartu. Mineralų savybės ir poveikis laimingesniam gyvenimui (I dalis)

Tobulėkime kartu. Mineralų savybės ir poveikis laimingesniam gyvenimui (II dalis)

Visgi jei ir po kelių valymų jūs norite daikto atsikratyti, tuomet taip ir padarykite. Atsikratysite vieno daikto, o vietoj jo ateis kitas. Jūsų savijauta yra svarbiausia, o daiktai yra tik prisirišimai.


Jei norite astrologės paklausti apie savo gyvenimą, tam tikras situacijas, sužinoti poros suderinamumą ar tinkamą specialybę, registruokitės Lanos Kutkytės konsultacijai „Facebook“ paskyroje „Sadhana“.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai