Nematoma tatuiruočių pusė – įtaka sveikatai, įvaizdžiui ir... energijai

Mergina su tatuiruote / Fotolia nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Laikoma, kad net apie 30 proc. pasaulio gyventojų turi pasidarę tatuiruotes, kurių stilistika, vieta ir spalvos būna pačios įvairiausios. Kitas klausimas, kaip tatuiruotė veikia mūsų gyvenimą, ar turi įtakos sveikatai ir dvasinei būsenai. Ekspertai tvirtina, kad būtent taip ir yra.

Apie poveikį sveikatai darantis tatuiruotę vis dar pamąstoma, bet kokią įtaką jos daro mūsų energijai nepagalvojama.

Anksčiau į tatuiruotus asmenis žiūrėdavome nepatikliai, nes kūnus piešiniais puošdavo ar savotiškai ženklindavo tik tam tikrų socialinių grupių atstovai. Tačiau dabar požiūris į tatuiruotes labai pasikeitė, į jas žiūrima kaip į meno kūrinį ar saviraiškos priemonę. Daugybė pasaulio garsenybių, pavyzdžiui, Davidas ir Victoria Beckhamai, Angelina Jolie, Mandy Moore, Justinas Bieberis ir kiti, yra papuošę savo kūną tatuiruotėmis. Tačiau jei apie poveikį sveikatai darantis tatuiruotę vis dar pamąstoma, kokią įtaką jos daro mūsų energijai retai pagalvojama.

Tatuiruotė / „Fotolia“ nuotr.

Poveikis sveikatai

Tatuiruočių salonų lankytojams gresia didesnė rizika užsikrėsti hepatitu C. Tačiau tai jokia naujiena. Kur sensacingesnę pristatė Alabamos universiteto mokslininkai, kurie po ilgų tyrimų nustatė, kad tatuiruotės gali sustiprinti imunitetą. Tokias išvadas mokslininkai padarė apklausę tatuiruočių salonų lankytojus, kurių kiekvienas turėjo įvardyti, kiek tatuiruočių turi ir kaip ilgai kiekviena jų buvo daroma. Teigiama, kad po pirmos tatuiruotės organizmas patiria didelį stresą, o kiekviena nauja tatuiruotė daro teigiamą poveikį imunitetui.

TAIP PAT SKAITYKITE: Veido valymas rūgštimi. Mitai ir tikroji nauda

Dar vieną išvadą pateikė Vokietijos mokslininkai, kurie teigia, kad tatuiruotės rašalas pasiskirsto po visą kūną ir pasiekia net limfmazgius. Taigi jie labai rekomenduoja prieš darantis tatuiruotę ne tik išsirinkti gražų piešinį ir pasidomėti tatuiruočių salono higienos sertifikatais, bet ir pasidomėti rašalo chemine sudėtimi. Daugelis jų yra organinės kilmės, tačiau taip pat sudėtyje gali būti ir konservantų bei nuodingų medžiagų, pavyzdžiui, nikelio, gyvsidabrio, kobalto ir net titano dioksido, medžiagų, kurios gali padidinti odos jautrumą. Mokslininkai įvardijo spalva, kurios yra pačios pavojingiausios. Tai raudona, mėlyna, žalia ir juoda.

Ar tatuiruotė gali paveikti žmogaus energiją?

Laikoma, kad tatuiruotė gali pakeisti žmogaus likimą. Tačiau klysta tie, kurie galvoja, kad tam tikras piešinys ant kūno padarys jus laimingus, atneš sėkmę ir pinigų. Kūno piešinių kultūra mena labai senus laikus, kada buvo daug dėmesio skiriama sudėtingiems simboliams. O ką reikėtų žinoti šiais laikais? Bioenergetikai teigia, kad kūno aura pasidarius tatuiruotę pasikeičia. Tie pokyčiai gali būti tiek pozityvūs, tiek neigiami. Todėl labai svarbu, kas jums daro tatuiruotę, koks jūsų emocinis ryšys su meistru – juk jis pažeidžia ne tik jūsų fizinį, bet ir subtiliuosius kūnus, keičia jūsų energiją. Na, ir galiausiai didelė reikšmė tenka pačiam piešiniui. Jis turėtų atitikti jūsų charakterį, neprieštarauti jam. Nesirinkite agresiją demonstruojančių simbolių, jei esate švelni asmenybė. Ir priešingai. Jei vertinsime iš bioenergetinės pusės, jums tinkamas piešinys sustiprins jūsų stipriąsias savybes ir padės atsikratyti trūkumų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Keisdamos šukuoseną galite pakeisti ir sergančių vaikų kasdienybę

Pasaulyje šiuo metu jau atliekami tyrimai, padedantys nustatyti, kaip tatuiruotė, pakeisdama energinį žmogaus lauką, gali padėti jam pasveikti ar, pavyzdžiui, įveikti tam tikras nepageidaujamas būsenas.

Pasaulyje šiuo metu jau atliekami tyrimai, padedantys nustatyti, kaip tatuiruotė, pakeisdama energinį žmogaus lauką, gali padėti jam pasveikti ar, pavyzdžiui, įveikti tam tikras nepageidaujamas būsenas.

Tačiau tokiu atveju labai svarbu itin rūpestingai ir tikslingai rinktis tatuiruotę, apgalvojant mažiausias smulkmenas, tai atliekant kaip ritualą, padėsiantį siekti savo tikslų. Tokiu atveju tatuiruotė padės jums geriau suprasti save ir lengviau susidoroti su neigiamomis emocijomis, leis priimti teigiamus pojūčius ir neleis prisileisti neigiamų.

Kaip tatuiruotė gali paveikti jūsų įvaizdį ir karjerą

Kadangi gyvename ne penkerius ir ne dešimt metų, reikia turėti galvoje, jog tai, kas mums patinka esant 20-ies, gali visiškai būti nepriimtina būnant 30-ies. Keičiasi ne tik mūsų skonis, bet ir mada, bet ir gyvenimo aplinkybės. Pavyzdžiui, jei išsitatuiravote savo dabartinio draugo vardą, o po metų išsiskyrėte, tatuiruotė jums primins kartu praleistą laiką. Ir nors ją galima išnaikinti, tai vis tiek sukelia nepatogumų.

Tatuiruotės vieta taip pat labai svarbi, nes net jei jūsų darbe kūno piešiniai yra toleruojami, vienaip jie atrodys, kai jums 25-eri, ir visai kitas mintis kels peržengus 50-etį. Be to, niekada nežinote, kaip susiklostys jūsų karjera ir ar visose darbovietėse piešiniai ant kūno bus priimtini.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje

Skaitykite daugiau