Nemalonių kuriozų kirpykloje ne kartą patyrusi Ingrida Kazlauskaitė: „Eksperimentų man jau gana“

Ingrida Kazlauskaitė / „Pro Photo“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, renginių organizatorė Kristina Kaikarienė, dizainerė Olesia Les, medalių kūrėja Irina My My ir daugelis kitų žinomų moterų, dalyvavusių naujų Lietuvoje plaukų priežiūros priemonių pristatyme, buvo itin atviros, kalbėdamos apie vieną savo brangiausių turtų – plaukus.

„Vienintelis žmogus, kuriam leisdavau šiek tiek patrumpinti savųjų kasų galiukus, buvo mama. Tačiau ir ji to nėra dariusi maždaug du metus. Tiesiog nusprendžiau, jog plaukus išsaugoti puikios būklės galiu kitais būdais“, – sakė I.Kazlauskaitė.

Nuo vaikystės ji prisimena, kad mamos kiek patrumpinti plaukai ataugdavo daug greičiau nei po apsilankymo kirpykloje. Vadinasi, I.Kazlauskaitės įsitikinimu, jos mama Liveta puikiai žinojo, kaip taisyklingai tai atlikti.

Nors kitiems liesti savųjų plaukų neleisdavo, pati Ingrida nevengdavo į rankas paimti žirklių ir gerokai „padailinti“ draugių šukuosenas. Po kelių tokių improvizuotų vaikiškų kirpyklų, Kazlauskams ne kartą teko pasijusti nepatogiai prieš artimus bičiulius.

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.

Pirmą kartą plaukus nusidažyti dainininkė sumanė besimokydama vienuoliktoje klasėje. Užsigeidusi baklažanų atspalviu juos pagyvinti, apsilankė kirpykloje. Tam, kad spalva būtų ryškesnė, I.Kazlauskaitei patarta bent kelias sruogas pašviesinti. Deja, kirpėjos mėginimas baigėsi ne kaip – pusiau blondine tapusi I.Kazlauskaitė savąją plaukų spalvą susigrąžino tik po kelių metų.

Dar viena katastrofa ji vadina norą išmėginti cheminį šukavimą. Panaudojus per stiprią priemonę, I.Kazlauskaitė neteko dalies plaukų.

„Eksperimentų man jau gana. Plaukais labai rūpinuosi ir juos lepinu įvairiomis procedūromis. Net spalvą teparyškinu putomis”, – pasakojo pašnekovė.

Jos teigimu, dėmesį atkreipti į plaukų priežiūros priemonių kokybę ir sudėtį ji pradėjo būtent po kelių minėtų nepavykusių bandymu išmėginti naujas grožio procedūras.

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.

Vairuojančių moterų asociacijos „Racing Ladies“ narė Jolita Kuliešytė pirmą kartą su mama pas kirpėją apsilankė būdama keturiolikos ir tą dieną prisimena iki šiol.

„Kirpčiukai! Kaip aš jų norėjau!“, – prisiminė mergina. Jos plaukai patyrę daugiau eksperimentų nei I.Kazlauskaitės.

„Jau anksčiau buvau atradusi priemones, kurių sudėtyje yra kakavos, avokadų ekstrakto ar kinvos. Jos puikiai atstato pažeistus ir susitvarko su nepaklusniais plaukais. Kadangi jų Lietuvoje nebuvo, tekdavo užsisakyti internetu“, – sakė pašnekovė.

Medalių kūrėja Irina My My iki dešimties metų buvo ilgaplaukė. Tačiau, dar prieš šią sukaktį, ji su mama pirmą kartą apsilankė kirpykloje ir iki dvyliktos klasės atsisveikino su kasomis.

Ingrida Kazlauskaitė / Loretos Kondratės nuotr.

„Mano plaukai greitai auga, bet vis neturėjau laiko jiems prižiūrėti. Dabar ne tik atidžiai renkuosi priemones, bet ir pati namuose pasigaminu kaukes“, – sakė Irina My My.

Į jas kūrėja yra dėjusi ir svogūnų, ir majonezo. Pati mėgstamiausia kaukė gaminama iš kiaušinio, medaus, garstyčių ir čili pipirų.

„Rūpintis plaukais pradėjau susidraugavusi su stilistu, kuris paaiškino, kaip juos prižiūrėti. Man dabar įdomi kiekviena informacija. Todėl su malonumu stebėjau kaip scenoje šukuosenas kuria ir apie jiems reikiamas priemones pasakoja garsus pasaulyje meistras Skotas Foss“, – sakė dizainerė Aurelija Jurkšaitytė.

Ją nustebino, kad prieš aštuoniolika metų pasaulį sužavėjusi „Sexy hair“ kosmetika iki šiol nebuvo žinoma Lietuvoje.

„Tam, kad pasiektum rezultatą, būtina ne tik įdėti pastangų, bet ir turėti žinių. Jei jų pritrūksta, gali ilgai vargti stengdamasis atkurti gerą plaukų būklę“, – sakė A.Jurkšaitytė.

Skaitykite daugiau