Neliksite nepastebėta: šortų ir avalynės deriniai vasarai

Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-09 20:31
Vasarą šortai – vienas maloniausių drabužių (tiesa, suknelės niekas neišspirs iš sąrašo viršaus, bet, sakykim, konkurencija jai rimta). Turint omeny aktualiausią šortų tendenciją – struktūriškus, virš kelių ilgio šortus, reiškia, kad jie ne tik atostogoms prie jūros: su jais galėsime traukti į darbą (šortų kostiumas, pamenate?). Beje, ilgieji šortai yra išsigelbėjimas toms, kurios neturi dviejų centimetrų tarpo tarp šlaunų ar šiaip, kuklinasi.

Belieka vienintelis rūpestis – kokius batus derinti su skirtingo stiliaus šortais. Griežtų taisyklių čia nėra, tik viena – kuo trumpesni ir siauresni šortai, tuo žemesnis batų kulniukas tebūnie (visai jo atsisakyti nebūtina, nesgi visos norim kojų iš pažastų). Aišku, niekas per galvą neduos, jei sumanysite išsipuošti septintojo ir aštuntojo stiliaus mikrošortų deriniais, štai kelios autentiškos idėjos:

Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press

Kojų ilgio diskusijoje svarbūs keli dalykai: smailios batų nosys, gili toe cleavage (batelio iškirptė) ilgina ir grakština kojas ne mažiau nei kulniukai.

Klasikiniai, miesto šortai

Jų ilgis – nuo visai trumpų iki vidurio šlaunų, jų dizainas – kaip moteriškų kelnių, su įleistinėmis kišenėmis, elegantiški. Vertina žemakakulnių basučių, aulinių-kojinių, plonapadžių vyriško stiliaus – oksfordų, louferių, grakščių aulinukų kompaniją.

Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press

Denimo šortai

Kaip ir džinsai denimo šortai papuola į seksualiausių drabužių sąrašą. Denimo šortams į duetą tiks espadrilės, slingback bačiukai, muko šlepetės, konversai ir aulinukai, ypač kaubojiško stiliaus.

Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press

Šortai aukštu juosmeniu

Dabar ypač aktualaus – paper bag – juosmens stiliaus šortai, jei trumpučiai, puikiai atrodys su visais žemakulniais – louferiais, muko šelpetėmis, atviromis basutėmis, aulinukais, ilgesni – ir su aukštakulniais.

Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press

Odiniai šortai

Tik tegu jie būna laisvesni, minkštesni – oda ir taip seksuali medžiaga, tai visai siaurus triusikus palikite ypatingoms (ahem) progoms. Minėtieji laisvesni odiniai šortai nuostabiai trasnformuosis nuo dienos iki vakaro, kiaurus metus: su sportbačiais, basutėmis, grakščiais aukštakulniais, o atšalus su pėdkelnėmis ir aulinukais.

Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press

Ilgi šortai

Ilgi šortai nepalieka daug kojos, tad vardan grakštumo, geriau jos nebesunkinti bukanosiais batais ir sportbačiais. Basutės su kulniukais-kaladėlėmis, aktualiais architektūriškais kulniukais, smailianosiai slingback, d’orsay bateliai ir balerinos – žodžiu visas grakščių vasarinių batelių asortimentas.

Vida Press
Vida Press
Vida Press
Vida Press

Naujausi straipsniai