Nelaimingo atsitikimo metu, ruošiant sceną, žuvo „Cirque du Soleil“ įkūrėjo sūnus

„Cirque du Soleil“ šou „Luzia“ / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-01 22:35
Ketvirtadienį „Cirque du Soleil“ komandoje – gedulingos nuotaikos. Nelaimingo atsitikimo metu mirė vieno iš cirko įkūrėjų Gilles'o Ste-Croixo sūnus, technikas Olivieris Rochette. Jį mirtinai sužalojo teleskopinis keltuvas, skelbia BBC.

43-ejų Olivieris Rochette ruošė sceną cirko pasirodymui „Luzia“ San Fransiske. Jo mirtis sukrėtė ne tik cirko kolektyvą – tai jau antra „Cirque du Soleil“ įvykusi nelaimė per pastarąsias porą dienų. Sekmadienį parkritusi stipriai susižeidė Australijos olimpietė, gimnastė Lisa Skinner, ji susižalojo stuburą ir ranką.

„Esu sukrėstas. Olivieris visuomet buvo mūsų šeimos narys ir mylimas kolega“, – BBC sakė cirko vadovas, generalinis direktorius Danielis Lamarre.

Tai jau nebe pirma mirtis „Cirque du Soleil“ cirke. 2013 metais atlikdama triukus Las Vegase žuvo akrobatė Sarah Guyard-Guillot. Tuomet netikėtai atsikabinus ją prilaikiusioms konstrukcijoms, mergina krito ant žemės iš 28 metrų aukščio ir mirtinai susižalojo. Už šį nelaimingą atsitikimą įmonei tąkart buvo skirta bauda.

Šou „Luzia“ pristatymo klipas:

15min primena, kad „Cirque du Soleil“, kitaip vadinamas „Saulės cirkas“ – populiariausias ir brangiausias pasaulyje cirkas. Jį 1984 metaus sukūrė Kanados gatvės cirko artistų, muzikantų ir šokėjų grupelė.

Profesionalių artistų komanda jau tris kartus viešėjo ir Lietuvoje. Čia jie pristatė spektaklius, kurių naujausią „Quidam“ – 2015 metų pavasarį.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Cirque du Soleil“ Vilniuje: neįtikėtini akrobatų stebuklai ir meilės scena su žiūrovais

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai