Nelaimės po vieną nevaikšto: gaisrą išgyvenusi šeima gelbsti palūžusį sūnų ir bando viską kurti iš naujo

Laidos akimirka / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-12 11:48
Žasliuose kilęs gaisras šešių asmenų šeimą ne tik paliko be namų, bet ir visiškai sugriovė ją psichologiškai. Vienas kitą ar save kaltinantys tėvai ir vaikai išblaškyti – „sudegė viskas, ką buvome sukūrę“, – skaudžiai kalba namų netekusi Svaja.

Prieš kelias savaites Žasliuose kilo gaisras. Sudegė Svajos ir Marijono namai.

„Skaudžiausia, kad sudegė ne tik mūsų užgyventas turtas. Sudegė visa mūsų šeima“, – „TV pagalbos“ studijoje vedėjams Renatai Šakalytei ir Andriui Kaluginui pasakojo Marijonas.

„Tą vakarą visi miegojom. Išgirdau šaukiant sūnų, kad gaisras. Dūmų jau buvo pilni namai. Ieškojau mažiausiojo sūnaus. Neradau. Šokau per langą… O gal vyras radęs sūnų iškėlė jį. Vaikas buvo dideliam šoke. Jis atsisėdo ant žolės ir net neverkė, tiesiog žiūrėjo kaip dega jo namai. Aš iš miegų tik kažkokį rūbą pasiėmusi iššokau. Sudegė viskas, ką buvom sukūrę“, – šeimą ištikusią tragediją prisiminė Svaja.

Po gaisro šeimą, kurioje – du suaugę ir du nepilnamečiai vaikai, užgriuvo kitos problemos: dėl įvykusios nelaimės save kaltinantis poros sūnus pakėlė prieš save ranką, Svaja su nepilnamečiais vaikais atsidūrė valdiškuose namuose, o Marijonas su sūnumi prisiglaudė pašiūrėje.

„Mūsų šeimą šitas gaisras išblaškė ir dabar nebežinau, ar pavyks ją vėl sulipdyti“, – atvėrė širdį Marijonas.

Marijonas į TV pagalbos studiją atvyko turėdamas viltį, kad pavyks pasišnekėti su žmona.

„Nemačiau jos nuo gaisro. Pasikalbėjome telefonu ir tiek. Jaučiu, kad ji ant manęs pyksta, kad širdyje mane kaltina dėl visko, kas ištiko mūsų šeimą. Neišgyvenčiau, jei ji mane paliktų“, – guodėsi Marijonas.

Skaudi šeimos istorija ir „TV Pagalbos“ suteikta viltis – jau šiandien 16.30 val. per TV3.

Jeigu ir jūs norite pagelbėti nuo gaisro nukentėjusiai šeimai, galite tai padaryti pervesdami aukojamas lėšas į Žaslių bendruomenės veiklos centro sąskaitą: LT867044060006312377 arba auką atnešti į Žaslių biblioteką (Vilniaus g. 6, Žasliai).

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai