Neįtikėtinos dietos, kuriomis save kankino pasaulio įžymybės

Megan Fox, Gwyneth Paltrow, Jennifer Aniston, Lady Gaga
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-08 18:32
Nors artėjantis pirmadienis daug kam gali tapti būtent TUO, tačiau prie šių dietų derėtų rašyti perspėjimą, kad nemėgintumėte to namuose. Nors dauguma įžymybių ir gali pasigirti tobulais kūnais, tačiau jų mitybos planų pasirinkimas kartais būna mažų mažiausiai šokiruojantis ir pavojingas.

Nors Jennifer Aniston dar neturi vaikų, tačiau kūdikių maisto jos spintelėje tikrai netrūksta. Sakoma, kad besiruošdama vaidmenims Jennifer laikosi tyrelių dietos. Per dieną ji suvalgo 14 vaikiško maistelio porcijų ir tvirtina, kad tai – jos tobulų linijų paslaptis. Beje, šios dietos laikėsi ir Reese Witherspoon bei Gwyneth Paltrow.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Tikras skanėstas keistenybių mėgėjams: žmogaus chorioninio gonadotropino dieta, pasaulyje geriau žinoma kaip HCG dieta. Jos laikėsi populiaraus serialo „Oranžine – tai nauja juoda“ (angl. Orange Is the New Black) žvaigždė Laura Prepon. Laikantis šios dienos būtina gauti HCG injekcijas ir suvalgyti 500 kcal per dieną. HCG yra hormonas, natūraliai besigaminantis moterims jų nėštumo metu. Nieko stebėtino, bet ši dieta nėra patvirtinta, o mokslininkai dar nerado įrodymų, kad hormonas padeda mažinti svorį.

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.

Pasirodo, kad seksualioji Megan Fox yra tikras medikų galvos skausmas. Aktorė įsitikinusi, kad obuolių sidro acto dieta padeda jai pašalinti bereikalingus kūno skysčius ir pagerina medžiagų apykaitą. Prie ko čia daktarai? Jie žymiai moteriai ne kartą yra sakę, kad tiesos šioje pasakoje – mažai. Deja, Megan labiau pasitiki savo nuojauta.

„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.
„Scanpix“/„Mavrixonline.com“ nuotr.

Dar vienas nesektinas pavyzdys – ekscentriškoji Lady Gaga. Ji laikosi vadinamosios alkoholiko dietos. Dirbdama ji geria viskį, o vėliau net kankinama pagirių atsiduoda sportui. Šią dietą sukūrė jos buvęs vaikinas, kuris apie tai net parašę knygą. Nors kažko paprastesnio iš šios dainininkės ir nereikėjo tikėtis, tačiau laikyti ją sektinu pavyzdžiu būtų per drąsu.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jei pasaulis staiga pasirodo per pilkas, visuomet galima išmėginti Christinos Aguileros mėgiamą „7 spalvų dietą“. Pirmąją dieną reikėtų valgyti tik baltą maistą, antrąją – raudoną ir t.t. Atlikėja tiki, kad spalvinė įvairovė garantuoja visų reikalingų medžiagų pasisavinimą.

„Scanpix“/AP nuotr.
„Scanpix“/AP nuotr.

Gwyneth Paltrow galima laikyti tikra dietų karaliene. Norėdama išlaikyti tobulą figūrą ji jau laikėsi makrobiotinės dietos, griežtai vegetariško mitybos plano, 21 detoksikacijos plano, kuris leidžia tik vieną patiekalą per dieną, o galiausiai išmėgino net ir dietą, kurios pagrindinė taisyklė – kramtyti kiekvieną kąsnelį lygiai 13 kartų. Nors aktorė tikrai gali pasigirti nuostabia figūra, tačiau tokio pamišimo dėl maisto nelinkėtume niekam.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Seksualioji Elizabeth Hurley už tobulą figūrą gali kiek nori dėkoti genams, bet visas pasaulis žino, kad tokių linijų be papildomų pastangų neišlaikysi. Neseniai 52-ejų sulaukusi ne kartą seksualiausiųjų sąrašus puošusi moteris kartą Daily Mail yra sakiusi, kad norėdama numesti svorio ji valgo mažiausiai šešis puodelius daržovių sriubos per dieną.

„Burberry“ nuotr.
„Burberry“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai