Neįtikėtini žvaigždžių išvaizdos pokyčiai: padirbėjo laikas ar plastikos chirurgas?

Megan Fox, Blake Lively ir Kim Kardashian / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-01 16:39
Niekam ne paslaptis, kad ne viena Holivudo garsenybė yra bent kartą pasinaudojusi plastikos chirurgų paslaugomis. Kai kurios jų atsisako komentuoti savo išvaizdos pokyčių, o kai kurios ginasi, kad jų veidą paprasčiausiai pakeitė laikas ir išmoktos stiliaus pamokos (tinkamos šukuosenos ar makiažo parinkimas).

Ne viena dabar labai garsi moteris praeityje, kai dar tik pradėjo žengti pirmuosius žingsnius pramogų pasaulyje, atrodė visiškai kitaip. Pavyzdžiui, pamačius senas aktorės Megan Fox nuotraukas sunku patikėti, kad tai – tas pats žmogus.

AOP ir „Scanpix“/AFP nuotr.
AOP ir „Scanpix“/AFP nuotr.

Populiariausios veido procedūros Holivude – nosies korekcija, smakro implantai, antakių pakėlimas ir lūpų putlinimas.

Prie Holivudo grožio standartų prisitaikyti bando net tokios gražuolės kaip Jessica Alba ar Blake Lively. Nors aktorės nekalba apie joms galimai atliktas procedūras, grožio industrijos specialistai, tyrinėdami senas ir naujas jų nuotraukas, pastebi, kad jų abiejų nosys yra pasikeitusios.

AOP ir „Scanpix“/AFP nuotr.
AOP ir „Scanpix“/AFP nuotr.

Bene labiausiai pastaruoju metu aptarinėjama neįtikėtinai pasikeitusi realybės šou žvaigždutė Kylie Jenner. Vos prieš porą metų paauglė atrodė visiškai kitaip ir labai sunku patikėti, kad jos lūpos taip smarkiai paputlėjo vien dėl brendimo. Pati Kylie Jenner teisinasi, kad jos lūpos tokios putlios atrodo tik todėl, kad ji fotografuodamasi jas paprasčiausiai papučia ir lūpų dažais sumaniai jas padidina.

AOP ir „Scanpix“/AFP nuotr.
AOP ir „Scanpix“/AFP nuotr.

Daugiau neįtikėtinai pasikeitusių garsenybių nuotraukų galite pamatyti Žmonės.lt galerijoje:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai