Neįtikėtini išvaizdos pokyčiai: Conchita Wurst tapo platinine šviesiaplauke

Conchita Wurst / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-05 12:34
2014-ųjų metų „Eurovizijos“ nugalėtoja Conchita Wurst, kurios tikrasis vardas Thomas Neuwirthas išgarsėjo ne tik dėl įstabaus balso tembro, bet ir išskirtinės išvaizdos.

Tačiau šįkart C. Wurst perspjovė pati save. Austrijos sostinėje Vienoje vykusiame labdaros renginyje skirtame rinkti lėšas nuo AIDS ir ŽIV kenčiantiems žmonėms paremti ant raudonojo kilimo ji pasirodė drastiškai pakeitusi įvaizdį.

Dainininkė ne tik nusirėžė savo išskirtiniu įvaizdžio ženklu tapusius ilgus tamsius plaukus, bet ir persidažė juos platinine spalva.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tiesa, spalvą pakeitė ne tik Conchitos plaukai, bet ir barzda. C. Wurst atrodo išties įspūdingai, o kaip naują dainininkės įvaizdį vertinate jūs?

Žmonės.lt primena, kad C. Wurst prieš keletą mėnesių paskelbė esanti infekuota ŽIV.

Garsenybė nusprendė viešai prabilti apie savo ligą po to, kai jos buvęs vaikinas pagrasino, jog praneš visuomenei apie ŽIV. Vis dėlto jo grasinimai nuėjo veltui – pasidalijusi savo istorija Conchita Wurst sulaukė tūkstančių gerbėjų žinučių, kuriomis žmonės iš viso pasaulio išreiškė palaikymą dainininkei.

Toliau pateikiame Conchitos Wurst pareiškimo vertimą:

„Šiandien išsilaisvinsiu nuo Damoklo kardo visiems laikams: aš nešioju ŽIV virusą jau daug metų. Šis faktas, tiesą sakant, neturi nieko bendro su visuomene, bet mano buvęs vaikinas grasina paviešinti šią privačią informaciją, o aš nenoriu niekam suteikti teisės gąsdinti mane, daryti įtaką mano gyvenimui ir mano ateičiai.

o to, kai man buvo diagnozuotas ŽIV, aš pradėjau gydymą. Jis nepertraukiamai tęsiasi jau ne vienerius metus, todėl aš negaliu perduoti viruso. Nenorėjau viešinti ligos dėl kelių priežasčių. Kol kas norėčiau įvardyti dvi iš jų: pati svarbiausia priežastis yra mano šeima, kuri mane besąlygiškai palaikė nuo pirmosios dienos. Aš juos mielai išgelbėčiau nuo dėmesio, kurio susilauks dėl ŽIV infekuoto sūnaus, anūko, brolio. Mano draugai apie tai žinojo jau kurį laiką ir tvarkosi su šia informacija taip, kaip linkėčiau ir kitiems. Antra priežastis – ši informacija yra svarbi tik tiems, su kuriais nori turėti lytinių santykių.

Geriau prisipažinti pačiam, nei leisti tai padaryti kitam. Tikiuosi padrąsinti kitus ir žengti žingsnį naikinant ŽIV užsikrėtusių žmonių stigmatizavimą, nepaisant to, kokiu būdu jie užsikrėtė.

Kreipiuosi į gerbėjus: ši informacija apie ŽIV jums gali būti nauja, bet man – ne! Aš jaučiuosi puikiai, esu stipresnė, labiau motyvuota ir laisvesnė nei bet kada anksčiau. Dėkoju už jūsų palaikymą!“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai