Neįtikėtini Donaldos Meiželytės pokyčiai: 20 prarastų kilogramų ir mėlyni plaukai

Donalda Meiželytė / Luko Balandžio / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-13 14:03
Seniau matę Donaldą Meiželytę jos draugai ir kolegos nustemba – moteris per pastaruosius metus ne tik numetė beveik 20 kg, bet ir drąsiai eksperimentuoja su išvaizda. Jos galvą dabar puošia trumpai nurėžti mėlyni plaukai.

„Prieš kiek daugiau nei metus svėriau 92 kg. Buvau išsipūtusi, lipdama laiptais dusau, buvau užsiauginusi vadinamąją tetučių kuprą. Juokavau, kad reikėjo tik didelių krepšių ir galėjau eiti į turgų prekiauti“, – prisimena moteris. Jos teigimu, svoris pradėjo augti nuo streso ir psichologinių sunkumų, atsiradusių mirus abiems tėvams.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

„Pažiūrėjus „Tikri vyrai“ laidas, kur gyvenau kariuomenės ritmu, pasidarė baisu. Supratau, kad reikia kažką daryti, bet esu tinginė – kaip rasti motyvacijos žaisti su maistu, sportuoti?..

Pirmasis žingsnis buvo organizmo valymas – keletą mėnesių gėriau sulčių kokteilius, vėliau padaugėjo energijos, pagerėjo nuotaika, išsivalė organizmas.

Tada nusprendžiau visiškai atsisakyti alkoholio – nė taurės vyno su draugėmis. Juk jis turi tiek daug bereikalingų kalorijų! Vėliau užsirašiau į masažus, Rolandas Laurinaitis tapo mano sveikos gyvensenos vadovu.

Pas jį visuomet važiuodavau viešuoju transportu, dar kiek paėjėdavau. Dabar jau nužingsniuoju 10 tūkst. žingsnių per dieną, namie darau mankšteles – nepersistengiu, savęs neprievartauju, bet stengiuosi.

Taip pat visiškai atsisakiau majonezo, bulkų, miltinių patiekalų, makaronų, jokių gazuotų gėrimų, pieno produktų... Juk tiek turim nuostabių ūkių, iš kurių galima gauti skaniausių sulčių, taip pat galima rasti nerealių arbatų – kam tie gazuoti gėrimai?“ – sėkmės istorija dalinosi Donalda.

„Mark and Migle Photography“ nuotr.
„Mark and Migle Photography“ nuotr.

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau žmonių pradeda galvoti apie sveikatą, sveiką gyvenseną. Negalima smerkti tų, kurie priaugo kilogramų ir reikia susirūpinti tais, kas staiga numetė. Pagrindas – vieniems kitus palaikyti psichologiškai.

O ir kitiems linkiu pažaisti: gal gali gyventi be majonezo? O batono? Per galvą juk niekas neduos. Išlipkit stotele anksčiau, šiek tiek paėjėkit. Juk viskas taip paprasta ir nieko nekainuoja. O pagerėjusi savijauta – neįkainojama!“ – džiaugiasi moteris.

Pokyčiai gyvenime vien svoriu nesibaigė. Socialiniame tinkle Donalda pasidalino nuotrauka, kurioje ji – mėlynais plaukais.

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Šviesesnius ar tamsesnius rudus atspalvius ilgą laiką mėgusi moteris teigia, kad pokyčiams laikas atėjo, nes geltonos sruogos tiesiog pabodo. Ji taip pat užsiminė, kad taip netikėtai ruošiasi žaidimų ir naujųjų technologijų mėgėjams skirtai „Game On“ parodai.

„Man šis eksperimentas kaip kokiam Kisa Vorobjaninui iš „12 kėdžių“. Kai pabosta geltonos sruogos, panaudoju tokią dažančią kaukę ir jos pasidaro mėlynos. Man labai gražu.

Draugams juokauju, kad ruošiuosi „GameOn“ šeštadieniui, kai visi ateina apsirengę kompiuterinių žaidimų personažais. Aš žaidžiau „Lineage“ ir tame fantasy žaidime man labai patiko Elfų rasė mėlynais arba baltais plaukais. O šiaip tai juk smagu paeksperimentuoti ir pakvailioti“, – pokyčiais džiaugėsi žinoma moteris.

Donalda teigė, kad trumpai nurėžti spalvoti plaukai – laikina permaina. „Kol užaugs plaukai ir atgaus sveiką išvaizdą. Numetus svorio, dažnai šviesinant jie tiesiog pavargo, tai dabar leisiu jiems pailsėti ir augti sveikiems“, – teigė moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai