Neįtikėtinas fotografo Mariaus Žičiaus panašumas į Ramūną Karbauskį sudomino „Dviračio šou“ kūrėjus

Marius Žičius ir Ramūnas Karbauskis / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-25 11:14
Fotografas Marius Žičius pastaruoju metu vargiai atsigina komentarų apie savo ir Seimo rinkimus laimėjusios Valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio išvaizdos panašumus. Dėmesį į tą panašumą atkreipė ir laidos „Dviračio šou“ kūrėjai – pakvietė fotografą pabandyti įkūnyti politiką humoro laidoje.

Iš tiesų, pirmasis apie savo ir R.Karbauskio išvaizdos panašumus ir prabilo pats M.Žičius.

„Komplimentai iš pat ryto: – O! Tu panašus į Karbauskį! Goddammit, norėjau į Landsbergį...“ – šmaikštavo jis.

Vėliau „Facebook“ tinkle pasidalijo fotografija, kurioje pozuoja prie R.Karbauskio portreto. „Ką jūs kalbate?! Visai nepanašus!“ – socialiniame tinkle ironizavo M.Žičius.

O komentatoriai it vienas ėmė tvirtinti, kad panašus, ir net ne truputį, bet labai labai. Panašumą aptarė ir garsenybės. Pavyzdžiui, Vaidas Baumila M.Žičiaus ir R.Karbauskio išvaizdos panašumą apibūdino kaip „šokiruojantį“.

Visi „Facebook“ tinkle zujo, o „Dviračio šou“ kūrėjai ėmėsi veiksmų: tučtuojau pakvietė M.Žičių pabandyti įkūnyti politiką laidoje.

Pats M.Žičius Žmonės.lt pasakojo savo panašumą į R.Karbauskį „atradęs“ netikėtai.

„Praėjusią savaitę man kažkas leptelėjo, kad esu panašus į Karbauskį. Tada ta replika manęs nenudžiugino. Vėliau tą patį pakartojo kolegė: pirmadienio rytą darbe pasakė, kad jos dukrytė, kuriai ketveri ar penkeri, vakar žiūrėjo televizorių ir pirštu mojavo, kad „rodo Kristijono tėtį“ – mane, nors iš tiesų Karbauskį. Kas beliko? „Įkaliau selfiuką“ su Karbauskio nuotrauka – pasidariau pirmadieninę pramogą, nes „nesidirbo“, – juokėsi M.Žičius.

H.Mackevičiaus nuotr.
H.Mackevičiaus nuotr.

„Dviračio šou“ kūrėjas Haroldas Mackevičius su juo susisiekė internetu. „Keli žmonės po nuotrauka pažymėjo Haroldą Mackevičių – informavo jį, kad va, antrininkas. Haroldas pakvietė mane „į draugus“, susiskambinome ir štai, šiandien buvau „Dviračio šou“ filmavime. Dirbau su dviem profesionaliais aktoriais. Galvojau, man seksis prasčiau, bet kažkaip išėjo. Viskas man taip nauja, žalia ir vau“, – emocijų nestokojo fotografas.

Ar bijojo pasirodyti filmavimo aikštelėje? „Žinoma, jaudinausi. Tai natūralu: juk visą gyvenimą dirbau „už kadro“ ir nedariau nieko panašaus. Viskas taip staiga... Op, įšokau į kostiumuką ir va, dirbam. Bet su tuo stresu, adrenalinu ir emocijomis susitvarkiau. Bus matyt, koks rezultatas. Haroldas pasirodė labai teigiamai nusiteikęs mano atžvilgiu. Aš jam tikrai labai panašus į Karbauskį. Pradžioje man turėjo uždėti peruką, bet Haroldas pasakė nuimti – neva aš ir natūraliai puikiai tinku“, – šypsojosi.​

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai