Neįtikėtinas 11-metės Maddie Ziegler šokis: mergaitė perteikė dramatiškiausias suaugusiųjų emocijas

Maddie Ziegler / „Chandelier“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-20 18:57
Ggeužės 6-ąją pristatytas dainininkės Sia naujos dainos „Chandelier“ vaizdo klipas sulaukia vis didesnio susidomėjimo – „Youtube“ jį jau peržiūrėjo beveik vienuolika milijonų klausytojų. Kalbama, kad klipas tokio dėmesio sulaukė ne tik dėl dainos, bet ir dėl jame pasirodžiusios vienuolikmetės mergaitės, kuri dramatiškai šoka, sukeldama visą pliūpsnį emocijų.

Vienuolikmetė amerikietė Maddie Ziegler sparčiai populiarėja – mergaitė šoka, dirba modeliu, dalyvauja televizijos laidose.

Stop kadras
Stop kadras

„Chandelier“ vaizdo klipe Maddie pasirodo apsivilkusi paprasta kūno spalvos glaustinuke, ant galvos užsidėjusi baltų plaukų peruką. Stebina tai, kad mergaitė puikiai jaučia ne tik šokį, plastiką ir ritmą, bet ir dramatišką nuotaiką, kurią sugeba puikiai perteikti.

Stop kadras
Stop kadras

„Akivaizdu, kad pusė klipo sėkmės nulėmė jame pasirodžiusi Maddie, sugebėjusi perteikti visą paletę emocijų ir jausmų“,  – rašo kompravda.eu.

„Vienuolikos metų sugebėti taip išjausti toli gražu ne vaikiškas emocijas ir jas perteikti šokiu – tai neįtikėtina“, – skėsčioja rankomis kritikai.

Žmonės.lt kviečia pasižiūrėti Sia vaizdo klipą ir įvertinti Maddie sugebėjimus komentaruose!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai