Neįtikėtina „Sisters on Wire“ vokalisto Olego meilės istorija: tėvai neplanuotai surado jam žmoną

Olegas Jerochinas / Asmeninio albumo ir Jevgenijos Cholodvos nuotr.
Pranešimas spaudai
Šaltinis: Žmonės
AA

Sakoma, kad meilė į širdį pasibeldžia tada, kai to mažiausiai tikiesi, o ir susipažįsta žmonės labai įvairiai, kartais net protu nesuvokiamose vietose. Vis dėlto ar kada esate girdėję kažką panašaus į tai, kad savo antrąja pusę kas sutiktų ne kur kitur, o būtent savo bute? Sunku patikėti, tačiau pasitaiko ir taip. Grupės „Sisters on wire“ lyderis Olegas Jerochinas – gyvas to pavyzdys.

TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ apsilankęs O.Jerochinas iš nuostabos privertė aikčioti net ir visko mačiusius vedėjus. Negana to, pasirodo, kad šios grupės apsilankymas laidoje – Justino Jankevičiaus svajonės išsipildymas.

„Jūsų dainos yra fantastika. Tai, kad jūs atsiradote Lietuvos muzikos pasaulyje, man buvo didžiausia dovana. Labai jums už tai ačiū“, – neslėpdamas susižavėjimo sakė jis.

„Sisters on Wire“ laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

Olegas laidoje prabilo ir apie ypatingą savo vaikystę. Pasirodo, kad jis – ne tik jauniausias, bet ir paskutinis vaikas šeimoje, kurioje iš viso augo 10 vaikų! Atlikėjo šeima gyveno dideliame, penkių kambarių bute, o kai vyresni broliai ir seserys išsikėlė, Olego tėvai sugalvojo puikų būdą sutaupyti – nenaudojamus kambarius savo namuose išnuomojo studentams.

Su tėvais tuomet likęs gyventi Olegas nuolat susipažindavo su įvairiausiais žmonėmis, tačiau niekuomet negalvojo, kad jie jo gyvenime paliks tokią žymę.

„Taip aš susipažinau ne tik su gitaristu Filu, su kuriuo sukūrėme grupę „Sisters on wire“, bet ir su savo žmona. Išeina taip, kad aš iš pradžių pradėjau su ja gyventi, o draugauti – tik po to“, – laidoje neįtikėtina istorija dalinosi Olegas. 

„Sisters on Wire“ laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

O štai su grupės vokaliste Ieva Olegas susipažino TV3 projekte, kurį taip pat ne vienas pavadintų namais – „X faktoriuje“. Iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad abu muzikantai sutaria puikiai… Tačiau koks Olego poelgis kartais Ieva priverčia į jį pažiūrėti veriančiu žvilgsniu?

„Po tokio žvilgsnio nė nebesinori gyventi“, – pripažino O.Jerochinas.

Tačiau ir tai – ne vienintelės intriguojančios grupės „Sisters on Wire“ detalės. Viena jų – susijusi su naujausiu grupės hitu „Mėlyna mėlyna“, kurį Olegas sukūrė savo žmonai. Vis dėlto yra viena problema – Olego žmonos akys iš tiesų yra visai ne mėlynos, o žalios… Kaip mylimoji reagavo į šį kūrinį ir kaip Olegas paaiškino šią klaidą?

„Gero vakaro šou“ – trečiadienį, 19.30 val., per TV3.

Skaitykite daugiau