Neįtikėtina: pažintį nuo pirmos klasės vainikavo vestuvės

Dagnės Krikštanavičiūtės ir Gabrieliaus Blažio vestuvių akimirkos / „Goodlife Photography“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-01 21:34
Jiedu vienas kitą išvydo prieš 20 metų pirmoje klasėje. Netapo draugais, bet sutarė gerai. Kas įskėlė kibirkštį, šiandien anglų kalbos dėstytoja Dagnė Krikštanavičiūtė (27) ir reklamos projektų vadovas Gabrielius Blažys (27) net nežino. Tačiau savo santuokos datą pora pasirinko būtent rugsėjo 1-ąją.

Civilinės santuokos ceremonija buvo surengta viešbučio ir restorano „Stikliai“ kiemelyje. Kaip ir norėjo jaunavedžiai – santūriai, kukliai, šalia buvo tik patys artimiausi žmonės. Tarp jų – ir jaunosios mama žinoma architektė Jurgita Ambraškaitė.

Ji juokavo, kad po ceremonijos brandaus amžiaus svečiai lieka švęsti toliau – vakarienės „Stikliuose“, o štai patys jaunieji lekia į barą linksmintis su draugais. Kitą dieną Dagnė ir Gabrielius išskrenda medaus mėnesio į Japoniją.

Šios vestuvės stebino kiek kitokiu nei paprastai nusiteikimu. Mat Dagnė teigė, kad jiems su Gabrieliumi nelabai patinka komercinės amerikietiškos vestuvių tradicijos. Jaunoji net dėl suknelės perdaug nesuko galvos. Kartą keliaudama po Tailandą pamatė baltą trumpą suknelę ir nusipirko nė negalvodama, kad ji gali tapti vestuvine. Svarbiai šventei apdarui iškilmingumo suteikė dizaino ir audinių salono „Optima forma“ meistrai.

Jaunosios puokštę ir jaunojo gėlių segę kūrė floristas Andrius Plindinas.

Žiedus jaunieji persidarė iš šeimos relikvinių papuošalų.

Dagnės ir Gabrieliaus sužadėtuvės taip pat buvo neįprastos.

„Mes nebuvome romantiški, – sakė Dagnė. – Buvome nusprendę, kad jei 2016-aisiais dar norėsime tuoktis, tuomet susižadėsime. Apie tai kalbėjomės vieną sekmadienio popietę per šeimos pietus, ir mama pasiūlė išsirinkti žiedą iš močiutės bei prosenelės kolekcijos, kodėl gi ne – pagalvojau, ir išsirinkau vieną, tapusį mūsų sužadėtuvių simboliu“.

Simbolių poros gyvenime apstu. Pavyzdžiui, būtent rugsėjo 1-ąją Dagnė ir Gabrielius ne tik susipažino, bet ir pirmą kartą pasibučiavo – prieš pat savo studijų pirmą kursą.

„Jau buvome pagalvoję, kad norime ne tik pasikalbėti, bet ir vaikščioti į pasimatymus“, – portalui Žmonės.lt sakė Dagnė.

Pastangų pasimatymams reikėjo, nes Gabrielius tai liko Vilniuje, o Dagnė studijavo Anglijoje, vėliau Australijoje. Tačiau tai nesutrukdė sėkmingai klostytis meilės istorijai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai