Neįtikėtina: kiek garsenybės išleidžia vakarėliams?

Angelina Jolie, Justinas Bieberis, Rihanna, Lindsay Lohan / Vida Press ir Scanpix nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Apie pramogų pasaulį ir garsenybių gyvenimą sklando gausybė gandų. Vieni tiki, kad tai – daug atkaklumo ir pastangų reikalaujantis gyvenimo būdas, kiti – kad garsūs žmonės mėgaujasi nesibaigiančiais vakarėliais ir laisvu gyvenimo būdu. Matyt, yra ir tokių, ir tokių, bet šis sąrašas – apie vakarėlių liūtus, kurie linksminosi net per daug.

Seksualioji Rihanna tikrai moka linksmintis. Kai kartu su Drake'as, Future, Bun B ir August Alsina moteris apsilankė striptizo klube, ten ji paliko 100 tūkst. JAV dolerių. Sakoma, kad ji ir Drake'as tiesiog mėtė pinigus į orą – turint tokią sumą grynais, matyt, sunku susilaikyti. Pašėlęs vakarėlis vyko po pasirodymo „Brit Awards“ apdovanojimuose.

Rihanna / Vida Press nuotr.

Aktorės Lindsay Lohan gerieji ir blogieji laikai – niekam ne paslaptis. Vis dėlto, praleisti 27-ąjį gimtadienį reabilitacijos klinikoje – šioks toks „pasiekimas“. Vėliau interviu su Oprah ji pripažinto, kad, nors yra vartojusi ir kokainą, alkoholis buvo jos stipriausia priklausomybė. Gerbėjus džiugina, kad, rodos, aktorė šiuo metu jau susitvarkė su priklausomybėmis ir grįžta į normalų gyvenimą.

Lindsay Lohan / „Scanpix“/Xposurephotos.com nuotr.

Paauglių dievaitis Justinas Bieberis – toli gražu ne šventas. Majamio striptizo klube jis išleido 75 tūkst. JAV dolerių. Negana to, jis yra pastebėtas rūkantis nelegalų kubietišką cigarą, nusišlapinęs į kibirą restorane... Gėdingų akimirkų šio atlikėjo gyvenime tikrai netrūksta.

Justinas Bieberis / Vida Press nuotr.

Dabar pavyzdžiu viso pasaulio merginoms laikoma Angelina Jolie taip pat buvo paslydusi. Kalbama, kad aktorė buvo įnikusi į narkotikus, kurie vėliau sukėlė ir psichologinių problemų. Dabar teigiama, kad šis moters etapas – praeityje, o jos gerbėjai džiaugiasi, kad baisūs įpročiai nenužudė talentingos aktorės.

Angelina Jolie su vaikais iškeliavo į Kambodžą / Vida Press nuotr.

Žinoma, besilinksminančių įžymybių sąraše privalo atsidurti ir žymioji Paris Hilton. Jos nesibaigiantys vakarėliai jau yra įėję į Holivudo istoriją. Kaip kitaip, kai per vieną vakarėlį vien kokteiliams ji išleido 230 tūkst. JAV dolerių. Tiesa, šykštumu jos neapkaltinsi. Po to kai 11 žmonių grupė baigė linksmintis, aptarnaujantis personalas džiaugėsi 47 tūkst. JAV dolerių arbatpinigiais.

Paris Hilton / „Scanpix“ nuotr.

Skaitykite daugiau