Neįtikėtina istorija: per dieną milijonieriumi tapęs Steve'as Thompsonas kitą rytą sugrįžo į savo darbą statybose

Steve'as ir Lenka Thomsonai/Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-12-13 13:10
Didžiosios Britanijos gyventojai Lenka ir Steve'as Thompsonai, prieš keletą dienų išlošę įspūdingą sumą loterijoje, sužavėjo internautus visame pasaulyje. Neeilinė ši sėkmės istorija dėl to, kad gavęs milžinišką sumą pinigų, Steve'as jau kitą dieną sugrįžo į savo ankstenį darbą ir padėjo kolegoms statybose.

42-iejų Steve'as Thompsonas, kuriam nusišypsojo sėkmė, laimėjo įspūdingą sumą loterijoje – net 105 milijonus svarų sterlingų, tačiau laimėjimas jo neapakino – vyriškis toliau darbuojasi statybų versle. Praėjus kelioms dienoms po laimėjimo, Steve'as pastebėtas su savo partneriu statybose – nešiojo dėžes ir vairavo seną furgoną, nors su tokia pinigų suma galėjo jau kitą dieną drąsiai drybsoti saulėtame paplūdimyje.

Steve'as ir Lenka Thomsonai/Vida Press nuotr.
Steve'as ir Lenka Thomsonai/Vida Press nuotr.

Kaip sako pats Steve'as: „Buvau pažadėjęs savo užsakovams pabaigti darbus iki Kalėdų, tad tiesiog laikausi savo žodžio. Man pačiam iš pradžių buvo šokas kai sužinojau, jog laimėjau. Esu darbo žmogus – mano darbo partneris puikiai žino, kad prireikus pagalbos statybose, visada gali kreiptis į mane. Tad mano darbas – puikus būdas išlikti susikaupusiam, o ne galvoti apie išloštus pinigus.“ Tiesa, Steve'as naujų projektų darbuose nebesiima, nes nori išvažiuoti paatostogauti su šeima. Taip pat vyras su žmona ir trimis vaikais planuoja įsigyti erdvesnį namą.

Tiesa, Steve'o žmona Lemka su vaikais jau yra sugalvoję, kur būtų galima išleisti dalį laimėjimo – visi norėtų nuvykti į Slovakiją aplankyti savo giminaičių. Ir, žinoma, laukiame atostogų kur nors šiltuose kraštuose. Dukra norėtų rožinio „iPhone“ telefono, o vienas iš sūnų – „Tesla“ automobilio.

Tokie „žemiški“ norai ir laimėtų pinigų nešvaistymas sužavėjo internautus visame pasaulyje.

Temos:
Aktualu Naujiena

Naujausi straipsniai