Neištvėrusi dukters aktorės Carrie Fisher netekties mirė Holivudo žvaigždė Debbie Reynolds

Debbie Reynolds ir Carrie Fisher (2015 m. sausis) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-29 07:28
Eidama 85-uosius metus trečiadienį mirė aktorė Debbie Reynolds – Holivudo aukso amžiaus žvaigždė, šokio žingsneliu užkariavusi amerikiečių širdis. Moteris mirė praėjus vos dienai po dukters, taip pat aktorės Carrie Fisher mirties.

Debbie Reynolds, kurią labiausiai išgarsino vaidmuo klasikiniame 1952-ųjų miuzikle „Dainuojantys lietuje“ („Singin' In The Rain“), patyrė insultą kitą dieną po to, kai mirė jos dukra, taip pat aktorė Carrie Fisher. Jai buvo 60 metų.

Debbie Reynolds apie 13 val. (23 val. Lietuvos laiku) susmuko savo sūnaus Toddo Fisherio namuose Beverli Hilse ir buvo skubiai nugabenta į ligoninę.

„Ji norėjo būti su Carrie, – „E! News“ sakė Toddas Fisheris. – Tiesą sakant, tai buvo paskutiniai jos žodžiai, kuriuos ji ištarė šį rytą.“

„Ji sakė, kad iš tiesų patyrė labai daug streso, – pridūrė sesers ir motinos per keletą dienų netekęs vyras. – Akivaizdu, kad ji prieš kitus pastarąsias keletą dienų laikėsi labai gražiai, bet ji patyrė labai daug emocijų ir streso dėl Carrie netekties ir tai tikriausiai ir sukėlė insultą.“

Debbie Reynolds karjera

Debbie Reynolds išgarsėjo kaip miela mergina iš hitais tapusių šeštojo dešimtmečio miuziklų. Studijos MGM bosai ją atrado viename grožio konkurse Kalifornijoje. Už pagrindinį vaidmenį 1964 metų filme „Neskęstančioji Molly Brown“ („The Unsinkable Molly Brown“) ji pelnė „Oskaro“ nominaciją.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Netekome unikalaus talento ir nacionalinės vertybės. Taip greit po jos dukters Carrie Fisher mirties... Tai tikrai dviguba tragedija, – sakoma Ekrano aktorių gildijos prezidentės Gabrielle Carteris pareiškime. – Jos paliko gilų pėdsaką mūsų kultūroje ir abi gyvens toliau“.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Garsiausiame savo filme „Dainuojantys lietuje“ Debbie Reynolds buvo lygiavertė partnerė stepo superžvaigždei Gene'ui Kelly, kuris buvo daugiau kaip dukart už ją vyresnis. Debbie Reynolds, kuri pernai gavo humanitarinį garbės „Oskarą“, buvo vos 19-os, kai gavo vaidmenį miuzikle „Dainuojantys lietuje“.

„Dainuojantys lietuje“ ir gimdymas buvo sunkiausi dalykai gyvenime, kuriuos turėjau padaryti“, – rašė ji vienoje iš savo autobiografijų „Debė“.

Debbie Reynolds, kuria buvo žavimasi dėl universalumo, 1969-1970 metais vaidino savo pačios situacijų komedijoje „The Debbie Reynolds Show“, o pastaruoju metu garsėjo apdovanojimui „Emmy“ nominuotu vaidmeniu NBC seriale „Vilas ir Greisė“ („Will & Grace“).

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Aštuntajame dešimtmetyje jos karjera kine iš esmės baigėsi, bet ji toliau vaidino televizijos filmuose, serialuose ir teatre. Be to, ji suvaidino pianisto, dainininko ir aktoriaus Liberace'o motiną 2013 metų filme su Michaelu Douglasu „Už kandeliabrų“ („Behind the Candelabra“).

Šiais metais Kanų kino festivalyje buvo parodytas dokumentinis filmas „Ryškios šviesos: vaidina Debbie Reynolds ir Carrie Fisher“ („Bright Lights: Starring Debbie Reynolds and Carrie Fisher“) apie kartais komplikuotus motinos ir dukters santykius. Televizija HBO šį filmą turi parodyti 2017 metų kovą.

Trys santuokos ir geriausios draugės išdavystė

Tikrame gyvenime aktorė garsėjo kaip vieno didžiausių Holivudo skandalų veikėja: jos vyras, dainininkas Eddie Fisheris paliko ją dėl jos draugės, kitos kino legendos Elizabeth Taylor.

Debbie Reynolds už dainininko Eddie Fisherio ištekėjo 1955 metais ir susilaukė dviejų vaikų: Carrie ir Toddo. Sutuoktiniai išsiskyrė 1959 metais, Eddie Fisheriui įsimylėjus Elizabeth Taylor. Tiesa, moterys išliko draugėmis iki pat Elizabeth Taylor mirties.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Debbie Reynolds, kuri buvo ištekėjusi tris kartus, kartą pasakė, kad jai labiau sekasi pasirinkti restoranus, o ne vyrus. Antrą kartą santuokinė nesėkmė ją ištiko antrajam vyrui, batų magnatui Harry Karlui pralošus daugumą jos santaupų.

Trečioji, 1985 metais įregistruota santuoka su nekilnojamojo turto vystytoju Richardu Hamlettu buvo ne ką geresnė ir 1996-aisiais baigėsi skyrybomis.

Mirė iš karto po dukters

Debbie Reynolds mirė kitą dieną po to, kai anapilin iškeliavo jos dukra Carrie Fisher.

Ji visame pasaulyje išgarsėjo kaip princesė Lėja originaliojoje, 1977–1983 metų „Žvaigždžių karų“ trilogijoje. Aktorė mirė antradienį, keturios dienos po to, kai patyrė infarktą baigiantis transatlantiniam skrydžiui iš Londono į Los Andželą.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pramogų pasaulio naujienų tinklalapis TMZ, remdamasis neįvardytais šaltiniais, rašo, kad Debbie Reynolds pasijuto blogai atvykusi į sūnaus namus aptarti dukters laidotuvių reikalų.

„Ačiū visiems, kurie džiaugėsi mano mylimos ir nuostabios dukters gabumais ir talentais – antradienį savo puslapyje feisbuke rašė Debbie Reynolds. – Esu dėkinga už jūsų mintis ir maldas, kurios dabar veda ją į kitą jos stotelę.“

Carrie Fisher buvo Debbie Reynolds ir dainininko Eddie Fisherio dukra.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai