Neištikimybės skandalui aprimus Khloe Kardashian pristatė pasauliui savo dukterį

Khloe Kardashian ir Tristanas Thompsonas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-13 14:52
Sveika atvykusi į socialinius tinklus, True! Prabėgus mėnesiui po gimdymo realybės šou žvaigždė Khloe Kardashian (33) pasauliui savo pirmagimę True.

Vaizdo įrašą su dukrele paviešinusi Khloe džiūgavo, kad jau mėnesį yra mama. „Myliu tave, gražuole“, – girdėti laimingos Khloe balsas už kadro. Tai pirmas Khloe įrašas socialiniuose tinkluose po neištikimybės skandalo.

????Happy One Month True ????

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Kardashianų-Jennerių moterys praėjusią savaitę viešai kalbėjo, kokia nuostabi mama yra Khloe. Jos dukrelė gimė per anksti dėl patirto streso. Vos tik žiniasklaidoje buvo atskleisti kūdikio tėvo krepšininko Tristano Thompsono neištikimybės atvejai, Khloe taip susijaudino, kad jai prasidėjo ankstyvi sąrėmiai.

Vis dėlto skaudžią dramą išgyvenusi pora bando lipdyti šeimos portretą iš naujo. Jiedu susitaikė, Khloe net buvo nuvykusi į krepšinio rungtynes palaikyti mylimojo.

Garsiosios Kardashianų seserys palaiko Khloe, tačiau pykčio Tristanui neslepia. Štai Ellen DeGeneres pokalbių laidoje Kim Kardashian prabilo apie namie esančią dramą.

„Nė nežinau, kaip tai apibūdinti, išskyrus tai, kad viskas išties sumauta, – sakė realybės šou žvaigždė. – Mes visi labai palaikėme Khloe ir vis dar palaikome. Ji labai stipri, ji daro viską, ką gali.“

Tuo metu, kai kilo neištikimybės skandalas, Khloe buvo savo ir Tristano namuose Klivlande. Prasidėjus gimdymui visas Kardashianų-Jennerių klanas sulėkė į šį miestą, kad susipažintų su ką tik pasaulį išvydusia mergyte True. Gimdyme dalyvavo ir išdavyste apkaltintas mergytės tėvas Tristanas.

„Tai labai liūdna situacija, – patikino Kim. – Dėl brolio skandalo susikūriau taisyklę: jei į istoriją yra įtrauktas kūdikis, nesakysiu nieko negatyvaus. Juk vieną dieną True pamatys šį įrašą.“

Kim nurodytas skandalas – tai jos brolio Robo Kardashiano ir jo buvusios mylimosios Blac Chyna nesibaigianti kova dėl šmeižto ir dukters Dream.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai