Neištikimybės skandalo lyg nebūta: Usainas Boltas su savo mergina atostogauja Bora Bora saloje

Usainas Boltas ir Kasi Bennett Bora Bora saloje / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-09-07 09:37
Po Rio de Žaneiro olimpiados įsiplieskęs neištikimybės skandalas sprinterio Usaino Bolto (30 m.) santykiams su ilgamete mylimąja Kasi Bennett nė kiek nepakenkė – pora šiuo metu atostogauja Bora Bora saloje.

Egzotiškoje Prancūzijos Polinezijos saloje Ramiajame vandenyne poilsiaujanti pora atostogų nuotraukomis pasidalijo socialiniuose tinkluose, o vienas kadras tapo interneto sukčių taikiniu, suklaidinusių ne vieną sportininko gerbėją.

Internete išplito per „Snapchat“ pasidalinta bendra Usaino Bolto ir Kasi Bennett nuotrauka, prie kurios yra prierašas „Ji pasakė taip“ – akimirksniu pasklido žinia, kad jiedu susižadėjo.

„Snapchat“ nuotr.
„Snapchat“ nuotr.

Tačiau sportininko atstovas spaudai portalui TMZ patikino, kad tai – netiesa. Esą nuotrauka yra tikra, tačiau prierašą kažkas suklastojo ir taip paskleidė tikrovės neatitinkančius gandus.

Žmonės.lt primena, kad baigęs savo pasirodymą Rio olimpiadoje Usainas Boltas leidosi į naktines šėliones vietos klube atšvęsti savo 30-ojo gimtadienio ir trijų pelnytų aukso medalių. Klube jis susipažino su 20-mete brazile Jady Duarte, kurią parsivedė į olimpinį kaimelį ir su ja praleido naktį. Mergina pasidarė nuotraukų su žymiu sportininku lovoje ir šios akimirksniu išplito internete, taip suduodamos kirtį Usaino Bolto reputacijai. Maža to, po olimpiados atvykęs į Londoną ir dar netylant aistroms dėl jo neištikimybės ilgametei mylimajai, sportininkas lyg niekur nieko linksminosi Londono naktiniuose klubuose su kitomis merginomis.

Jūsų dėmesiui – keletas Usaino Bolto ir Kasi Bennett atsostogų Bora Bora saloje akimirkų, kuriomis jie pasidalijo socialiniuose tinkluose:

???? @usainbolt

A photo posted by Kasi J. Bennett (@kasi.b) on

A photo posted by Kasi J. Bennett (@kasi.b) on

Work hard for what u want always #vacation

A photo posted by Usain St.Leo Bolt (@usainbolt) on

A photo posted by Kasi J. Bennett (@kasi.b) on

... he knows my angles ???? @usainbolt

A photo posted by Kasi J. Bennett (@kasi.b) on

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai