Neištikimybe ketvirtojo vaiko besilaukiančiai žmonai apkaltintas Wayne'as Rooney – vėl su šeima

Wayne'as Rooney su žmona Coleen bei sūnumis Kai ir Klay / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-03 08:00
Rugsėjo pradžioje futbolininko Wayne'o Rooney gerbėjus nustebino skandalas. Žinomas vyras buvo kaltinamas ne tik vairavęs neblaivus, bet ir buvęs neištikimas ketvirtojo vaiko besilaukiančiai žmonai Coleen su 29-erių metų Laura Simpson.

Tuomet šaltiniai teigė, kad Coleen norėjo daugiau laiko praleisti su tėvais ir galutinai nuspręsti, kaip elgtis toje situacijoje. Tuomet poros draugai pasakojo, kad tiek Rooney, tiek Coleen manė, jog santuokai atėjo galas.

Spalio pradžioje buvo pranešta, kad Wayne'as mėgina taisyti savo klaidas ir net planuoja iš naujo pasipiršti žiedo nebedėvinčiai žmonai. Neaišku, ar toks planas išsipildė, tačiau panašu, kad poros santykiuose dabar – ramesnis laikotarpis.

Coleen lapkričio 1-ąją pasidalino nuotrauka, kurioje ji dūksta lovoje su visais trimis vaikais. Akyli internautai iš karto suuodė, kad kažkas turėjo paspausti fotoaparato mygtuką. Šaltiniai teigia, kad moteris atleido neištikimam vyrui ir jau priėmė jį atgal į namus.

„Coleen nori judėti toliau ir pamiršti, kad tai įvyko. Ji laiminga, kad pagaliau jie visi namuose ir laukia, kai galės šeimyniškai atšvęsti Kalėdas“, – teigė „The Sun“ šaltinis.

Taip pat lapkričio 2-ąją pasirodė tikrų tikriausias įrodymas, kad futbolininkas jau leidžia laiką su šeima. Savo tviterio paskyroje jis pasidalino nuotrauka, kurioje švenčia sūnaus Kai 8-ąjį gimtadienį.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai