Neįprastoje fotosesijoje įsiamžinusi Solveiga Mykolaitytė: „Flirtas su pačia savimi“

Solveiga Mykolaitytė / „Brice Barrett“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-02-17 10:38
Nesijaudinkite, jums nesidvejina akyse! Jūs išties nuotraukoje matote dvi Solveigas Mykolaitytes. Lietuvių modelis neseniai dalyvavo neįprastoje „Brice Barrett“ fotosesijoje, kurios metu įsiamžino su... savimi.

„Man idėja patiko, žinojau, kad ir rezultatas man patiks. O kaip tai nepatiks? Juk fotografavausi su savo dvyne!“ – kalbėdama apie fotosesiją geros nuotaikos nestokojo Solveiga.

Vyresnę seserį turinti Solveiga visada manė, kad būtų smagu turėti dar ir dvynę seserį. Užtat savo antrininkę gatvėje lietuvė bijotų sutikti. „Bet galiausiai smalsumas nugalėtų“, – tikina Solveiga.

„Brice Barrett“ nuotr.
„Brice Barrett“ nuotr.

Manekenė pasakojo, jog džiaugiasi fotosesijos rezultatais. Jai smagu žiūrėti į nuotraukas, kuriose ji flirtuoja su pačia savimi.

„Viena Solveiga buvo miela ir švelni, o kita – griežta ir įžūli. Amžini dialogai, amžini konfliktai, o po to – flirtas su pačia savimi“, – juokėsi Solveiga ir kaip pavyzdį nuolatinio dialogo su savimi ji pateikė kasdienį cukraus poreikį, kai norisi torto, bet žinai, kad geriau jo nereikia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai