Neįprastoje atrankoje Londone – ir iš viešumos dingusi Viktorija Emanuel

„Tricollagen Peptide“ atranka Londone / Vitalijaus Sidorovičiaus nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-16 12:42
Praeityje garsios merginų grupės „Mango“ narė Viktorija Emanuel jau aštuonerius metus gyvena Jungtinėje Karalystėje. Čia moteris ne tik dirba, bet ir rado gyvenimo meilę – ištekėjo už septyneriais metais jaunesnio Paulo Edwardo Emanuelio. Nors buvusi atlikėja gimtinėje lankosi retai, ji mielai dalyvavo lietuvių ir švedų sukurtų grožio produktų kūrėjų suorganizuotame renginyje.

Nors grupės „Mango“ dainas vis dar atsimena ir mintinai moka visa Lietuva, o savo laiku grupės narės buvo vienos ryškiausių muzikos padangės žvaigždžių, Viktorija šiandien gyvena visiškai kitokį gyvenimą. Iš viešumos pasitraukusi buvusi atlikėja gyvena ir dirba Londone, kur prieš kelerius metus ištekėjo.

Tačiau savo gimtinės Viktorija nepamiršta – jaučia nostalgiją gimtajam miestui Klaipėdai, lietuviškai produkcijai. „Aš Londone jau 8 metus ir tai yra mano namai. Gyvenu intensyvų gyvenimą: dirbu, daug keliauju, rūpinuosi vyru, namais, vis kažko mokausi – tinginiauti nėra kada. Man patinka tas margumynas: nuo visų pasaulio rasių, kalbų, virtuvių, eismo kita puse, iki visada gyvo miesto, garsių vardų, kultūrų skirtumų ir karališkosios šeimos. Visada sakiau, kad esu pasaulio vaikas – galėčiau gyventi bet kur, kur tik laimė nuves. Bet mano širdis yra Lietuva!“ – šypsojosi V. Emanuel.

Vitalijaus Sidorovičiaus nuotr.
Vitalijaus Sidorovičiaus nuotr.

Savaitgalį Londone įvyko grožio renginys – lietuvių ir švedų sukurto skysto trikolageno produktų linijos „FenoQ Tricollagen Peptide ir MicroHyaluron“ kūrėjai sukvietė emigravusias lietuves į atranką. „Emigravęs grožis“ – produktų ambasadorių ir prekės ženklo veidų atranka.

Būtent šioje atrankoje apsilankė ir komisijos nare tapo V. Emanuel, kuri taip pat sutiko pasidalyti mintimis apie tikrąjį grožį ir jo svarbą. „Šiame technologijų ir darboholikų amžiuje aš išties pasigendu tikrumo. Moterys yra gražios: tobuli kūnai, moteriški linkiai, patobulinti ar net pakeisti bruožai – padaryta viskas, kad išvaizda būtų nepriekaištinga!

Madingi rūbai, daug makiažo, atviri kūnai, asmenukė, instagramas – viskas, ji matoma, ji graži, ji populiari. Mes daugiau mažiau visos taip darom. Bet neslėpsiu, net pati būdama moteris, visada pastebėsiu tą, kuri gal ne tokia stilinga, ne tobulo sudėjimo, ar ne lėlės veidu, bet kuri yra laiminga!“

„Šiuolaikiniu grožiu įvardyčiau tą pusiausvyrą tarp vidinio ir išorinio spindesio. Vidinio grožio puoselėjimui, manyčiau, reiktų susikurti ramybę savo viduje, atsikratyti visų nerimą ir erzelį keliančių minčių galvoje, o tada tą patį padaryti su jus supančia aplinka. Nereikia gyvenime daryti to, kas nemiela, bendrauti su tais žmonėmis, su kuriais nesinori. Kaip sakiau, visame kame turi būti harmonija, darna ir tik tada jausimės laimingos ir tuo pačiu gražios.“

Žinoma moteris atskleidė, kad išlikti jaunatviškai ir žaviai jai padeda jaunesnis vyras. „Asmeniškai jokių paslapčių neturiu! Visada jaučiuosi laimingesnė ir gražesnė, kai esu išsimiegojusi, pabuvusi saulėje, pasportavusi, kai niekas nedirgina arba ruošiuosi atostogoms. Dar vyras jaunesnis laiko, neleidžia senėti! Juokiamės – prašo palaukti jo, kad galėtume senti kartu.“

Lietuvių sukurtų grožio produktų atrankoje, kurioje dalyvavo emigravusios lietuvės, apsilankiusi Viktorija tikino, kad emigracija dar nereiškia nemeilės savo šaliai, o ją nuolat prisiminti galima ir gyvenant svetur. „Viskas, kas lietuviška, man čia kelia nostalgija. Ir aš išties dažnai renkuosi lietuvišką prekę. Mes protinga ir sumani tauta, todėl reiktų tuo džiaugtis ir palaikyti kažką kuriančius ir pristatančius savo prekes už Lietuvos ribų.“

Renginio komisijos narėmis taip pat tapo ir kitos veiklios ir žavios moterys – viena produktų kūrėjų Lina Jakimavičienė, komunikacijos specialistė, televizijos projektų prodiuserė ir vedėja Vaida Skaisgirė bei Anglijoje puikiai įsitvirtinusios moterys – „Clinic Simone“ savininkė ir verslininkė Simona Zinčekaitė, interjero dizainerė, tapytoja bei TV3 laidos „5 žvaigždučių būstas“ vedėja Donata Skorupskaitė ir estetinės medicinos specialistė Rasa Marozienė.

„Nusprendę paskutinįjį kastingo etapą surengti Londone net patys nesitikėjome, kiek daug sulauksime protingų, gražių ir įdomių moterų žinučių, emigravusių ar laikinai gyvenančių šioje šalyje“, – sakė Lina Jakimavičienė.

„Mūsų šeima daug keliauja ir mes matome, kaip lietuvės skiriasi nuo kitų šalių moterų savo prigimtiniu žavesiu, moteriškumu bei domėjimusi naujienomis. Tad šiuo atrankos etapu norėjome parodyti, kad nesvarbu, kur jūs – Rokiškyje ar Londone, jūs esate nuostabiausios ir Lietuva gali jumis didžiuotis“, – tikino L. Jakimavičienė.

Atrankoje komisijos nares nustebino išskirtines istorijas papasakojusios žavios lietuvės. Vaiva, Londone gyvenanti jau 10 metų, čia atvyko vos dvidešimties, tačiau jos atvykimą paženklino tragedija – ji pateko į autoavariją, po kurios iki šiol sėdi neįgaliojo vežimėlyje. Tačiau pasiduoti Vaiva neketina – Londone įkūrė grožio ir soliariumų studiją, į gyvenimą žiūri pozityviai, atrankoje nusprendė išbandyti save, tikino, kad gražios gali būti įvairaus likimo moterys.

Kita didelį įspūdį komisijai palikusi atrankos dalyvė – Jūratė, nustebinusi ne tik neįtikėtina savo išvaizda, bet ir amžiumi. 49-erių moteris atrodo mažiausiai dešimtmečiu jaunesnė. Moteris buvo aktorė, tačiau dėl meilės metė aktorystę. Deja, moters šeima po kurio laiko iširo. Komisijos narė V. Skaisgirė Jūratei pasiūlė nusifilmuoti lietuviškuose serialuose, kur moteris su malonumu sutiko vaidinti, kai tik apsilankys Lietuvoje.

Atrankoje dalyvavo ir kitos ne ką mažiau įdomios moterys: jaunatviškumu taip pat nustebino gražuolė, buvusi šokėja, dabar baleto mokytoja, penkiasdešimtmetė Daiva, jau 8 metus Londone gyvenanti 38-erių Irma pasidalijo jautria istorija apie savo vėžio diagnozę ir gydymą, norą išlikti gražia ir neprarasti moteriškumo. Atrankoje taip pat netrūko meilės emigrančių, o dalyvavusiųjų amžius svyravo nuo 23 iki 50 metų.

„Labai džiaugiuosi, kad Londone pavyko suburti tiek skirtingų ir nuostabių moterų. Daugelis apie emigravusius žmones turi klaidingą nuomonę – galvoja, kad emigruoja tie, kurie gyvenime nesugeba nieko veikti ir negali nieko pasiekti. Buvau nustebinta atrankoje susirinkusių moterų, nes visos jos veiklios, žavios, turinčios savo svajonių, tikslų – šviesios asmenybės“, – šypsojosi L. Jakimavičienė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai