Neįprastas Deimantės Guobytės planas: pirma – vestuvės, tik po to – mergvakaris

Deimantė Guobytė ir Lukas Baranauskas / Asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Balandžio 19-ąją Klaipėdoje aukso žiedus sumainė manekenė Deimantė Guobytė ir jos išrinktasis Lukas Baranauskas. „Dideles vestuves planuojame kiek vėliau. Šiandien sumainėme žiedus Civilinės metrikacijos skyriuje, nes nenorėjome praleisti šios datos. Lygiai prieš metus Lukas man pasipiršo“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Deimantė.

Jaunavedžių laukia dar ne tik bažnytinė ceremonija, bet ir mergvakaris bei bernvakaris. Štai Deimantė savo mergvakarį su geriausiomis draugėmis atšvęs JAV.

Deimantė pasakojo, kad šitą dieną ji iš viso nieko neplanuoja. Po ceremonijos su šeima pavakarieniaus restorane ir ramiai praleis vakarą.

„Net suknelę apsivilkau paskutinę akimirką. Iš pradžių galvojau eiti su kelnėmis. Šukuoseną ir makiažĄ taip pat pasidariau labai greitai. Nenorėjau didžiulės šventės. Vestuvės, kuroms ruošėmės metus, laukia visai netrukus, vasarą“, – pasakojo manekenė.

Romantiškos poros piršlybos įvyko lygiai prieš metus atostogų Dubajuje metu. Vaikinas paprašė manekenės rankos, kai šie buvo aukščiausio pasaulio pastato Burdž Chalifos viršūnėje.

„Aukščiausio pasaulyje pastato viršūnėje, tobulu metu, tobulam vyrui su tobulu žiedu šiandien ištariau TAIP. Ačiū Tau, Lukai Baranauskai, už viską... Myliu!!!“ – džiugią žinią feisbuke paskelbė Deimantė ir pasipuikavo įspūdingu sužadėtuvių žiedu.

Žmonės.lt primena, kad D. Guobytė anksčiau susitikinėjo „Grammy“ laureatu Maxwellu. Vis dėlto poros santykiai nutrūko, o neilgai trukus Deimantė grįžo iš Amerikos į Lietuvą.

Modelis Deimantė Guobytė Klaipėdoje sumainė žiedus su Luku Baranausku (5 nuotr.)

Skaitykite daugiau