Neįmanoma misija baigta: Katie Holmes dėl dukters globos išsižadėjo Tomo Cruise'o turtų

Tomas Cruise'as ir Katie Holmes / zmones24.lt
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Aktoriai Katie Holmes (33) ir Tomas Cruise'as (50) pastarąsias savaites gyveno tarsi karo lauko apkasuose. Netikėtos skyrybos, iškėlusios turto dalybų ir dukters Suri globos klausimus, virto jų kasdienybe. Tačiau Katie jau mato šviesą tunelio gale, nes visi jos troškimai išsipildė – aktorė gavo visapusišką dukters globą ir nepretenduoja nė į vieną sudilusį skatiką iš T.Cruise'o.

Pirmadienį aktorė parašu patvirtino savo vedybų sutartį, kurioje teigiama, kad Katie neturi jokių pretenzijų į 356 mln. JAV dolerių vertės Tomo turtą. Tačiau moteris iš šios nepavykusios santuokos išėjo nešina didžiausiu turtu – savo šešiamete dukra Suri, rašo portalas mirror.co.uk.

Katie Holmes ir Tomas Cruise’as su dukra Suri / AOP nuotr.

Skyrybų sutartyje rašoma, kad mažylė gyvens su ja Niujorke, o susitikimai su tėčiu bus griežtai prižiūrimi, kad šis Suri į galvą nekimštų scientologijos tikėjimo dogmų. Artimi Katie šaltiniai patvirtino, kad mergytės auklės ir apsauginiai buvo akylai atrinkti pačios Katie. Jie ir lydės Suri į keliones pas tėtį, gyvenantį Kalifornijoje.

„Šiame procese Katie svarbiausia dukra. Tomo aplinkoje labai daug scientologų, todėl Katie pageidavo, kad jos išrinktas personalas vizitų pas tėtį metu nė per žingsnį neatsitrauktų nuo dukters“, – pasakojo portalo usmagazine.com šaltiniai. Sutartis pažymi ir tai, kad Tomas gaus „dosnias“ dukters lankymo teises, o Katie – „milžiniškas“ vaiko išlaikymo mėnesines įmokas.

Artimi šaltiniai tikino, kad šios skyrybos buvo netikėtos ne tik visam pasauliui, poros draugams, artimiesiems, bet ir pačiam Tomui. Kaip jau rašė portalas Žmonės.lt, viena iš pagrindinių skyrybų priežasčių – besąlygiškas Tomo atsidavimas scientologijos mokymui. Katie baiminosi, kad gyvenant santuokoje jų dukra neatsispirs religinio kulto įtakai.

Pati K.Holmes buvo auklėjama katalikiškai, bet įsimylėjusi T.Cruise'ą priėmė jo išpažįstamą scientologiją. „The Huffington Post“ rašo, kad K.Holmes jau grįžo į Katalikų bažnyčią

„Viena iš pagrindinių skyrybų sutarties dalių yra ta, kad Suri neleidžiama daryti nieko, kas galėtų būti susiję su scientologija. Katie pasistengė, kad ši dalis būtų preciziškai vykdoma“, – tikino šaltiniai.

Skaitykite daugiau