Neįgyvendinta mirusio Avicii svajonė gali tapti realybe: jo bendražygis pasidalijo jautria žinute

Timas Berglingas-Avicii / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-08 22:14
Ruošiamasi išleisti šiais metais mirusio švedijos didžėjaus Avicii dainą „Heaven“, praneša „The Dailymail“. Kūrinys, kuriame skamba grupės „Coldplay“ sielos Chriso Martino vokalas, turėtų užkariauti topų viršūnes.

Su balandžio mėnesį mirusiu didžėjumi Avicii bendradarbiavęs Carlas Falkas savo socialiniame tinkle pasidalijo svarbiomis naujienomis. Jis leido suprasti, kad prieš mirtį nebaigtas švedo Avicii kūrinys „Heaven“ vis dėl to bus oficialiai išleistas. Taip pat tapo aišku, kad Carlas dirba ir su kitais Avicii kūriniais.

Carlas rašė: „Vakar buvo keista ir emocijų kupina diena. Visaip bandžiau užbaigti šias dainas.“

Po didžėjaus mirties buvo pranešta, kad jis intensyviai dirbo prie naujojo albumo. Už jo nugaros liko daugiau nei 200 nebaigtų kūrinių.

Manoma, kad tai geriausia, ką Avicii yra sukūręs nuo 2015 metų.

Kol kas nėra žinoma, ar bus išleistas visas žvaigždės albumas ar tik garsioji „Heaven“, kurioje skamba Chriso Martino balsas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt primena, kad Timas Berglingas (toks tikrasis vaikino vardas) turėjo rimtų sveikatos problemų.

Prieš beveik dvejus metus Avicii dėl sveikatos sutrikimų nutraukė gyvus pasirodymus – lietuviai dar turėjo galimybę jį išvysti 2016 m. „Weekend Baltic“ festivalyje Parnu, Estijoje. Vaikinas sirgo kasos uždegimu, jam buvo pašalinta tulžis, turėjo daug žalingų įpročių.

Viename interviu Timas Berglingas pasakojo, kad nuo karjeros pradžios jį lydėjo pašėlęs gyvenimo ritmas. „Prodiusuoti muziką ėmiausi, kai man buvo 16 metų, 18-iolikos aš jau rengiau pasaulinius turus. Didžiulė šlovė turėjo savo kainą. Jaučiausi išsekęs, nebegalėjau savęs suvaldyti. Tačiau tai buvo geriausia mano gyvenimo kelionė“, – kalbėjo Avicii.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Nuo paauglystės jis lankydavosi vakarėliuose, kur narkotikai ir alkoholis nebuvo tabu. Vartoti svaigalus T. Berglingas pradėjo labai anksti. Vėliau jam gydytojai patarė liautis, nežaisti su sveikata, tačiau Timas neklausė. Dažnai jis gerdavo tiek, kad net tekdavo vykti į ligoninę.

2016 metais Avicii nutraukė savo gastroles po pasaulį. Tada žiniasklaidai jis sakė: „Tai pats sunkiausias kada nors priimtas sprendimas“.

Po metų didžėjus socialinėje erdvėje pranešė sugrįžtantis. Jis tikino, kad vienintelis dalykas, kurį žino – kad jis yra sukurtas muzikai.

„Praėjusiais metais nutraukiau savo gyvų pasirodymų turą ir daugelis iš jūsų manė, kad tai mano istorijos pabaiga. Tačiau niekuomet neplanavau nutraukti muzikinės karjeros. Priešingai, grįžau į vienintelę vietą, kuri man kažką reiškia – studiją. Kita stotelė – tai parodymas jums, kaip aš myliu muziką. Tai kažko naujo pradžia,“ – rašė jis.

Deja, Avicii taip ir nepavyko atsitiesti. Jis mirė sulaukęs 28-erių.

Žmonės.lt primena, kad apie didžėjaus bei prodiuserio Timo Berglingo, žinomo kaip Avicii, mirtį buvo pranešta balandžio 20 dieną.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai