Nei ūgio, nei amžiaus, nei veiklos skirtumas nekliudo Nicolo Sarkozy ir Carlos Bruni meilei

Carla Bruni-Sarkozy ir Nicolas Sarkozy
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-11-06 09:57
Net jei buvęs Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy (64) negrįš į politiką, turi puikią sąjungininkę: sutuoktinė Carla Bruni (51) pasirengusi net laikinai sumažėti, kad vyras atrodytų geriau.

Buvusios pirmosios poros ūgio skirtumas – dešimt centimetrų ne mesjė naudai, o naujame žurnalo „Paris Match“ viršelyje abu nufotografuoti taip, kad jis atrodo aukštesnis už žmoną, jaukiai prigludusią prie peties. Prancūzai smaginasi spėliodami, kaip 1,68 metro ūgio politikui pavyko praaugti buvusią manekenę (tarp populiariausių prielaidų – stovi ant pakylos ar avi batus su platforma).

Žurnalas, kurį politikai dažnai naudoja publikos dėmesiui atkreipti (išvaizdžios fotosesijos ir atviri interviu niekada nepakenks), ramiai pareiškė, kad kadras pagautas ant laiptų prie Sarkozy namų, o ponas stovi laipteliu aukščiau nei ponia. Regis, „Paris Match“ fotografai mėgsta šį rakursą: panašiai Sarkozy pora buvo nufotografuota ir prieš ketverius metus. Dėmesys šeimai neslūgsta, nors buvęs prezidentas iš politikos pasitraukė 2016-aisiais.

Vasarą pasirodžiusioje populiarioje 360 puslapių autobiografijoje „Passions“ Sarkozy ne tik prisimena pirmuosius žingsnius politikoje, bet ir atskleidžia asmeninio gyvenimo detales; pavyzdžiui, pasakoja, kaip lemiamų 2007-ųjų prezidento rinkimų debatų išvakarėse tuometinė jo žmona Cécilia pareiškė norinti skirtis. Nepraėjus ne mėnesiui po to, kai abu pasuko skirtingais keliais, Sarkozy susipažino su Carla – dainininke, dainų autore, buvusiu modeliu, o 2008 metų vasario 2 dieną Eliziejaus rūmuose atšoko vestuves. Tada mažai kas būtų guldęs galvą už šią santuoką, bet kartu jie jau 11 metų, o mažoji Giulia – pirmasis teisėtas vaikas, gimęs pareigas einančiam Prancūzijos prezidentui, spalį švenčia aštuntąjį gimtadienį.

Nei ūgio, nei amžiaus, nei veiklos skirtumas nekliudo meilei. Neseniai jie abu debiutavo prancūzų televizijos laidoje „Vivement Dimanche“, ir Sarkozy papasakojo, kad, pamatęs žmoną, darančią reveransą karalienei Elizabeth II, buvo pasirengęs antrąkart vesti: to valstybės vizito metu Carla buvo graži kaip Audrey Hepburn filme „Pusryčiai pas Tifanį“.

Savo ruožtu leidiniui „Femme Actuelle“ ponia Sarkozy neslėpė esanti ambicinga ir darbšti. „Visada norėjau dirbti, nuo pat pirmos klasės mokslai nebuvo mano sritis. Manau, moterys turi dirbti net daugiau negu vyrai. Pati be perstojo siekiau būti garsi ne tiek trokšdama galios, kiek dėl pripažinimo“, – sakė ji. Ką gi, jei jiedu net neužims Eliziejaus rūmų dar kartą, asmeninės laimės niekas neatims. O ant aukštesnio laiptelio galima stovėti pakaitomis.

Naujausi straipsniai