Nei nuoga, nei apsirengusi: labiausiai šokiruojanti žvaigždžių apranga

Rihanna / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Ir kodėl tos įžymybės taip noriai demonstruoja savo nuogą arba vos vos pridengtą kūną?

Atrodo, jau seniai tapo aišku, jog nuogas kūnas – tai brangiai parduodama prekė, skatinanti gerai pasitrinti akis (ar jos tikrai nemeluoja?)  ir prikąsti liežuvį.

Nuogos kojos, įspūdį paliekanti iškirptė, permatomi žėrintys audiniai – visa tai yra sunkioji artilerija, be kurios neišsiverčia žvaigždžių kalvėje besibūriuojančios moterys. Nori dėmesio – pademonstruok, ką turi, ir jis bus tavo. Šiandien siūlome įvertinti nei nuogas, nei apsirengusias žvaigždes. Gražu, o gal visai nepatrauklu?

Modelis ir aktorė Amber Rose (30 m.) įspūdingai moteriškų formų, kurias paryškina štai tokia sidabro spalvos suknia. Nors ką čia suknia, menkutis tinklelis, kuris atskleidžia daugiau nei pridengia. 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Modelis Anja Rubik (31 m.) bandė pakartoti garsiąją Angelinos Jolie pozą? Išvada viena: nuogumo čia gerokai per daug. 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė, stilistė, dizainerė ir modelis Erin Wasson (32 m.) išties dailios figūros savininkė. O kaip įvertintumėte jos įvaizdį? Gal kuklus makiažas ir galvos apdangalas perregimam rūbui suteikia daugiau rafinuotumo nei kitų žvaigždžių aprangai?

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkės Iggy Azalea (24 m.) suknelė – vienas iš kuklesnių variantų nuogybės mugėje. Ir, atrodo, Iggy su ja jaučiasi tikrai puikiai. 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Aktorė Jaimie Alexander (30 m.) pasirinko kur kas drąsesnę suknelę, kadangi tokią vilkėti galima tik esant nuogai. Bet nenešioti apatinių juk beveik įprasta kas antrai žvaigždei... 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkė Jennifer Lopez (45 m.) nesensta. Ir net jei prie jos grožio rankas prikiša plastinės chirurgijos specialistai, vis tiek moteris atrodo pribloškiamai. Ir, žinoma, ji tikrai neatsispiria visuotinei manijai rodyti tai, ką turi. Nuogumo jos karjeroje būta apsčiai. Įvertinkite! 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Modelis ir aktorė Joanna Krupa (35 m.) dėvi klasikinę „nuogą“ suknelę. Ir nepasakysi, kad atrodo nedailiai. Nors kai turi tokią figūrą, dailiai gula bet koks drabužėlis. 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkė Lady Gaga (28 m.) tikra performanso meistrė. Ir jos įvaizdžiai jau net nešokiruoja, kadangi iš jos būtent ir tikimasi kažko tokio, ko niekas kitas neišdrįstų. Štai kad ir suknelės ar kiti apdarai, pabrėžiantys jos kūno linijas. 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Dainininkė Melody Thornton (29 m.) atvira kaip niekada. Tą atskleidžia ir jos pasirinkta suknelė. 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Miley Cyrus (21 m.) jau nieko nebenustebins, kad ir kaip stengtųsi. Nebent pasirodytų vienuolės apdaru. Kol kas nuogumas ir jaunystė – jos koziriai negailestingame pramogų pasaulyje. 

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.

Aristokratė Victoria Hervey (37 m.) demonstruoja savo požiūrį į madą, stilių ir įvaizdį. O ką galvojate jūs?  

Amber Rose / „Scanpix“ nuotr.
Skaitykite daugiau