Neeilinis pasitikėjimas: į Češyrą karalienė Elizabeth II atvyko kartu su Meghan

Karalienė Elizabeth II ir Sasekso hercogienė Meghan / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-14 13:03
Ketvirtadienio popietę Jos Karališkoji Šviesybė Elizabeth II traukiniu atkeliavo į Češyrą. Kartu su karaliene į miestą atvyko ir mažiau nei prieš mėnesį vestuves su princu Harry atšokusi Sasekso hercogienė Meghan.

Tai – neeilinio pasitikėjimo ženklas. Karalienė neabejoja Meghan gebėjimais susitvarkyti įtampos kupinoje situacijoje, todėl suteikė šansą hercogienei pačiai tuo įsitikinti.

Viešnagės Češyre metu Meghan kartu su karaliene Elizabeth II susitiks su vietos bendruomene, atidarys „Storyhouse“ teatrą. Tai pirmas oficialus priėmimas, kuriame Meghan pasirodo be vyro princo Harry. Į panašaus kalibro renginį Kembridžo hercogienė Catherine savarankiškai buvo išleista tik praėjus 10 mėnesių nuo jos ir princo Williamo vestuvių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tuo tarpu aktorės patirties turinti Meghan su staiga užgriuvusia karališkųjų pareigų našta tvarkosi pavyzdingai. Štai ir ši pirma savarankiška kelionė jos neišmušė iš vėžių – vos pasirodžiusi visuomenei Sasekso hercogienė plačiai šypsojosi, noriai bendravo su gerbėjais.

O Meghan gerbėjų Didžiojoje Britanijoje netrūksta. Ji – viena įtakingiausių šalies moterų, kurią nori kopijuoti dauguma bričių. Todėl net nėra abejonės, kad pieno spalvos suknelė, kurią Meghan vilkėjo ketvirtadienį, netrukus bus iššluota iš parduotuvių.

Tuo tarpu karalienė Elizabeth II akį traukė skaisčiai žalsvos spalvos paltu ir skrybėle. Monarchė visada rengiasi ryškiai, kad į priėmimą suplūdusi minia karališkosios šeimos gerbėjų ją lengvai pastebėtų.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai