Neeilinis įvykis kine: pirmą kartą vienas prieš kitą stoja superherojai Betmenas ir Supermenas

Henry Cavillas ir Benas Affleckas filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ / Filmo kūrėjų nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Šios dienos laukė visi didžiausi komiksų gerbėjai – į kino teatrus kovo 25-ąją atkeliauja fantastinis veiksmo filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ („Batman v Superman: Dawn of Justice“), kuriame susikaus du populiariausi visų laikų superherojai.

Legendomis tapusių Žmogaus šikšnosparnio nuotykių kūrėjo Christopherio Nolano prodiusuotoje juostoje Briusą Veiną įkūnija Benas Affleckas (43 m.), o Supermeną – Henry Cavillas (32 m.).

Naujuose superherojų nuotykiuose pamatysime visą būrį Holivudo žvaigždžių: čia nusifilmavo  „Matricos“ aktorius Laurence'as Fishburne'as,  Marką Zuckerbergą „Socialiniame tinkle“ įkūnijęs Jesse'is Eisenbergas, penkiems „Oskarams“ nominuota Amy Adams ir kiti kino žiūrovams puikiai pažįstami veidai.

Prieš tai rodytuose filmuose Betmeną vaidinęs Christianas Bale'as (42 m.) prisipažino neapsidžiaugęs, kai sužinojo, kad legendinis juodasis kostiumas atiteko kitam aktoriui.

Benas Affleckas filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ / Kadras iš filmo

„Kai išgirdau, kad vaidmuo atiteko kažkam kitam, mano kūnas tarytum suakmenėjo. Pusvalandį žiūrėjau į vieną tašką ir negalėjau pratarti nė žodžio. Tačiau man jau 40. Turėčiau susitaikyti su mintimi, kad esu per senas. O faktas, kad pavydžiu Benui Affleckui... Kada nors tai praeis“, – svarsto Christianas Bale'as.

Kino kritikai jau dabar neabejoja: filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ kūrėjai superherojų vaidmenims aktorius pasirinko labai taikliai. Tiek Benas Affleckas, tiek  Supermeną juostoje „Žmogus iš plieno“ jau vaidinęs Henry Cavillas, populiariausius visų laikų komiksų herojus įkūnijo profesionaliai bei įtikinamai.

Benas Affleckas filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ / Kadras iš filmo

Naujausia fantastinė veiksmo juosta žiūrovų dėmesį prikaustys iki pat paskutinės minutės. Gotamo milijardierius Briusas Veinas įsitikinęs, kad būtina sutramdyti Supermeną, nes jo galios gali būti pražūtingos. Betmenas atvyksta į Metropolį ir meta iššūkį didvyriui iš Kriptono.

Kol juosta „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ dar tik keliauja į Lietuvos kino teatrus, siūlome pamatyti kovo 25 dieną startuosiančios juostos anonsą:

Filmas „Betmanas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (21 nuotr.)
+15
Skaitykite daugiau