Neeilinėje fotosesijoje žinomos moterys pristatė šventinio makiažo idėjas

Vaida Skaisgirė, Viktorija Šaulytė. Simona Zinčenkaitė
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-11 10:36
Įpusėjus gruodžiui neretai pradedama galvoti, kaip pasipuošti per gražiausias metų šventes. Moterims klausimai kyla ne tik dėl aprangos, bet ir dėl makiažo bei šukuosenos. Kauno makiažo ir šukuosenų studijos „Juode Studio“ meistrės žinomoms damoms sukūrė 4 makiažo ir šukuosenų įvaizdžius, kurie kiekvieną gali įkvėpti atrasti savo pasirinkimą žiemos šventėms.

Į „Juode Studio“ profesionalių meistrių rankas atsidavė stilistė, blogerė, renginių vedėja Viktorija Šaulytė, modelis Akvilė Žirgulytė, TV laidų kūrėja ir vedėja Vaida Skaisgirė bei grožio klinikos „Clinic Simone“ vadovė Simona Zinčenkaitė.

Simona Zinčenkaitė / Linos Kasper nuotr.
Simona Zinčenkaitė / Linos Kasper nuotr.

„Kaip ir visus metus, taip ir šventiniu laikotarpiu, madingiausiu išlieka natūralios odos efektas, švytintis, gaiviai atrodantis veidas. Laikas pamiršti ryškų veido kontūravimą ir susitelkti į švytėjimą suteikiančias priemones. Kadangi tai šventinis laikotarpis, galima drąsiai naudoti tiek švytėjimo suteikiančias priemones, tiek pudras su švytinčiomis dalelytėmis. Akių makiaže blizgias priemones naudokite taip pat drąsiai“ , - apie makiažo tendencijas, populiariausias šiomis dienomis, pasakoja „Juode Studio“ įkūrėja, profesionali vizažo meistrė Vaida Juodė.

TV laidų kūrėjai ir vedėjai Vaidai Skaisgirei parinktas šventinis makiažas dvelkia klasika, o neįpareigojančiai surišti plaukai pridavė įvaizdžiui lengvumo.

Vaida Skaisgirė / Linos Kasper nuotr.
Vaida Skaisgirė / Linos Kasper nuotr.

„Pasirinkome klasikinę akių makiažo techniką, kurios pagrindinis akcentas – žvilgesį suteikiantys šešėliai. Jie dengia tiek didžiąją dalį voko, tiek atsikartoja po antakiu bei vidiniame akies voko kampelyje. Lūpų blizgesys – kuo artimesnis natūraliai lūpų spalvai“, - komentavo V. Juodė.

Modeliui Akvilei Žirgulytei parinktas griežtesnis makiažas bei šukuosena.

Akvilė Žirgulytė / Linos Kasper nuotr.
Akvilė Žirgulytė / Linos Kasper nuotr.

„Norėjome paprieštarauti taisyklei, kurią dažnai girdime – kad prie tamsių lūpų reikėtų derinti subtilų akių makiažą. Šį kartą pasirinkome tamsų dūminį akių makiažą. Šį sezoną labai madingi rudi matiniai lūpų dažai šiame įvaizdyje atrodo išties puikiai“ – pasakoja V. Juodė.

Trečiasis įvaizdis įkvepia nebijoti derinti iš pažiūros sunkiai derinamas spalvas – auksinę ir violetinę. Jo modeliu tapo grožio klinikos „Clinic Simone“ vadovė Simona Zinčenkaitė.

„Simonos vokai buvo padengti šventiška auksine spalva, o kad sukurti dramatišką ir intriguojantį žvilgsnį, pasirinktas violetinis akių pravedimas, kuris šešėlių pagalba prasklaidytas ant apatinio ir viršutinio akių voko“, – pasakoja V. Juodė.

Ketvirtoji įvaizdžio idėja – drąsi ir ryški. Žaismingai ir visados besišypsančiai stilistei Viktorijai Šaulytei jis puikiai tinka.

 Viktorija Šaulytė / Linos Kasper nuotr.
Viktorija Šaulytė / Linos Kasper nuotr.

„Šis įvaizdis skirtas toms, kurios nebijo spalvų. Šių metų karalienė rožinė spalva buvo padengta ant viso viršutinio voko. Norėjosi pabrėžti mėlynas Viktorijas akis, tad akių makiaže naudojome ir mėlyną spalvą, kuria padengta visas apatinis akies vokas bei vandens linija. Pagrindinis makiažo akcentas – akys, tad lūpos padengtos tik bespalvių blizgesiu. Nuotaikingam makiažui – nuotaikinga šukuosena. Čia puikiai dera natūraliai pasukti ir viršugalvyje žaismingai suimti plaukai“, – pasakoja V. Juodė.

Fotosesijoje, atspindinčioje puikiai visoms pritaikomas makiažų bei šukuosenų idėjas, darbavosi tikrų profesionalų komanda – makiažus darė V. Juodė, šukuosenas kūrė plaukų stilistė Laima Bielskytė, o stilius patikėtas žinomam stilistui Joringiui Šatui, kuris prie subtilių juodų drabužių derino lietuvių kūrėjų „Lush“ papuošalus. Viską įamžinti patikėta profesionaliai kasperina.lt fotografei Linai Kasper.

Naujausi straipsniai