Neeilinė šeimos drama: vyras pas meilužę išsivedė ir vaikus

Laidos akimirka
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-18 15:03
„Įsivaizduokite, išėjom su vyru į mišką uogauti. Tas sako, einu aš į kitą pusę uogų paieškot. Man kilo įtarimas, kokių jis uogų ieškot eina. Sugalvojau jį pasekti. Nu ir ką jūs manot? Sėlinu sėlinu ir matau – mano Saulius Dianą bučiuoja. Tą kaimynę, kuri mūsų vaikus krikštijo, kuri pas mane kavą gėrė. Per tą gyvatę netekau vyro. O dabar ir vaikus grasinasi atimti“, – trečiadienį „TV pagalbos“ studijoje su vedėjais Renata Šakalyte ir Andriumi Kaluginu bus gvildenama neeilinė Auksės gyvenimo drama.

Moteris atvira – kai vyras išėjo gyventi pas kaimynę, pasiėmė ir penkis judviejų vaikus. Pas Auksę gyventi liko tik jauniausioji dukra, dėl kurios ir užvirė įnirtinga kova.

„Ta gyvatė Diana iš manęs atėmė vyrą, o dabar nori ir paskutinę dukrą atimti. Aš to tikrai neleisiu ir kovosiu iki galo“, – vedėjams skundėsi Auksė.

Studijoje pasirodęs moters buvęs vyras Saulius pateikę savąją santykių dramos versiją: „Auksė jau neberūpėjo man kaip moteris. Ne gyvenau, o egzistavau su ja. Užtat su Diana mano gyvenimas pasikeitė. Aš esu laimingas. Ir mano vaikai laimingi, Dianą, o ne Auksę vadina mama. Noriu, kad Auksė mus paliktų ramybėje ir mūsų šeimą, ir vaikus”, – sakė Saulius.

Visos šios istorijos kaltininke išvadinta kaimynė Diana atvira – su Aukse jos tikrai buvo geros draugės, bet nuolat jai papriekaištaudavo, kad ši – bloga mama ir bloga žmona. „Taip bendravimas liko tik su Sauliumi. Mačiau, kaip jis stengiasi dėl šeimos. Vieną dieną jis man sako: „Su tavim ar be tavęs, bet aš bėgu nuo Auksės“. Va taip mes ir susikūrėm į bendrą komandą“, – pasakojo Diana.

Kuo baigsis neeilinė šeimos drama? Ar ir vėl labiausiai kentėti teks niekuo dėtiems vaikams? Sužinosite jau šiandien 16.30 val. laidoje „TV pagalba“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai