Neblaivios vestuvės Nicolui Cage'ui gali liūdnai baigtis: nuotaka reikalauja paramos

Nicolas Cage'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-22 21:22
Skyrybų procesas tarp aktoriaus Nicolo Cage‘o ir jo trumpalaikės žmonos Erikos Koike tęsiasi. Moteris iš žinomo vyro reikalauja paramos.

Nicolas Cage‘as (55), vedęs makiažo meistrę Eriką Koike, su ja išbuvo vos keturias dienas. Vyras po vestuvių Las Vegase iš karto griebėsi veiksmų ir darė viską, kad santuoka būtų anuliuota.

Dėl kovą įvykusių vestuvių ir jau kurį laiką besitęsiančių skyrybų Erika dabar tikina nebesijaučianti saugiai. Moteris kaltina Nicolą Cage‘ą jos reputacijos suteršimu ir jų nepavykusią santuoką laiko tikra katastrofa, padariusia įtaką jos tolimesnei vizažistės karjerai.

34-erių moteris sutinka skirtis, bet atsisako pasirašyti popierius, kuriuose Nicolas jų santuoką apibūdina kaip didžiulį fiasko.

Nicolas Cage'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Nicolas Cage'as / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iki netikėtų vestuvių Erica ir Nicolas bendravo vienerius metus. Liudininkų teigimu, susituokti pora nusprendė būdami neblaivūs. Tiek N. Cage‘as, tiek E. Koike svirduliavo, porai pynėsi liežuviai.

Prašydamas panaikinti santuokos registraciją Nicolas net rašė, kad tuo metu jis nebuvo pajėgus suvokti, kas vyksta, ką jau kalbėti apie tokį svarbų gyvenimo žingsnį.

Liudininkai prisimena, kad tą patį vakarą, kai pora susituokė, netrukus tarp jų kilo konfliktas ir prieš Kazino apsikeitusi keletu aštrių žodelių su vyru, Koike griebė rankinuką ir išvažiavo taksi.

Tačiau dabar moteris prašo Nicolo suteikti jai paramą, mat šis ją įskaudino, ištraukdamas faktus apie buvusias moters santuokas, kaltinimus smurtu artimoje aplinkoje ir priklausomybe nuo alkoholio.

Naujausi straipsniai