Neblaivi vairavusi Edita Mildažytė naktį praleido areštinėje, LRT sprendžia laidos likimą

Edita Mildažytė / K.Kavolėlio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt, BNS
Publikuota: 2021-09-20 10:39
Laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė visą naktį iš sekmadienio į pirmadienį praleido areštinėje. Moterį pareigūnai sulaikė sekmadienio pavakarę dėl vairavimo apsvaigus nuo alkoholio.

Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja pirmadienio rytą informavo BNS, kad E.Mildažytė bus paleista, kai bus užpildyti procesiniai dokumentai.

„Paleidimo laiką tyrėjas derina su ikiteisminį tyrimą kuruojančiu prokuroru“, – teigė policijos atstovė.

Ji pridūrė, kad asmuo gali būti sulaikytas ne ilgiau nei 48 valandas.

E.Mildažytė iš areštinės buvo paleista pirmadienį 13 val.

Laidų vedėja ir prodiuserė Edita Mildažytė, vairavusi automobilį „Honda Jazz“, buvo sulaikyta neblaivi sekmadienį Vilniuje, Nemenčinės plente. Jai nustatytas vidutinis 2,36 prom. girtumas.

Laidų vedėjos ir kūrėjos atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vairavimo išgėrus, Baudžiamajame kodekse už tai numatyta bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienų metų.

Edita Mildažytė/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Edita Mildažytė/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.

Neaiškus laidos likimas

Dėl įvykusio incidento neaiškus tapo ir E.Mildažytės laidų likimas LRT. Čia spalį buvo numatytas naujos laidos startas, tačiau esamomis aplinkybėmis šis klausimas bus pergalvotas.

„Labai apgailestaujame dėl neatsakingo Editos Mildažytės elgesio. Visuomeninis transliuotojas LRT savo darbuotojams, autoriams, bendradarbiams, prodiuseriams, laidų vedėjams kelia aukštus darbo etikos reikalavimus, todėl tokį neatsakingą elgesį LRT vertina neigiamai.

Spalį portale LRT.lt turėjo startuoti nauja E.Mildažytės pokalbių laida, tačiau paaiškėjus šioms aplinkybėms LRT jas įvertins ir priims sprendimą dėl projekto ateities artimiausiomis savaitėmis.

Naujame televizijų sezone E.Mildažytė neveda jokios laidos ir artimiausiu metu to nėra numatyta“, – situaciją Žmonės.lt komentavo LRT atstovė ryšiams su visuomene Miglė Savickaitė.

Dėl E.Mildažytės prodiusuojamos laidos „Daiktų istorijos“ padėtis taip pat kol kas lieka neaiški. „Įvertinsime visus tolimesnio bendradarbiavimo aspektus“, – sakė M.Savickaitė.

Edita Mildažytė / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
Edita Mildažytė / „Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

Žmonės.lt primena, kad sekmadienio vakarą portalas lrytas.lt pranešė, jog neblaivi E.Mildažytė policijos pareigūnams įkliuvo Vilniuje, Nemenčinės plente, apie 16 val.

Portalo šaltinių duomenimis, policija sulaukė skambučio dėl įtartinai važiuojančio automobilio „Honda“. Policijos pareigūnai netrukus sustabdė automobilį, prie kurio vairo sėdėjo E.Mildažytė.

Naujausi straipsniai