Nebėkite nuo saulės, draugaukite su ja: kaip išvengti fotosenėjimo?

Moteris / „Eucerin“ nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Saulės nubučiuota oda... Skamba romantiškai, tačiau tiesa ta, kad saulės spinduliai yra tikras iššūkis jai. Ir nors įdegusios odos grožio kultas prasidėjo dar XIX amžiuje, šiandien vis garsiau kalbama apie žalingą saulės poveikį.

Vasara jau visai čia pat, o tai reiškia ir daugiau laiko gryname ore, saulėje. Po šaltojo sezono pasiilgę šviesos ir šilumos, norime pasidžiaugti saulės spinduliais, drąsiai deginamės ir gaudome vitaminą D.

Vis dėlto mėgautis saule reikėtų atsakingai, nepamirštant saugoti odą nuo žalingo ultravioletinių spindulių poveikio. Ypač svarbu pasirūpinti veido oda, nes intensyvi saulė skatina pigmentinių dėmių atsiradimą, raukšlelių susidarymą, spartina fotosenėjimo procesus.

Nors odos senėjimas yra natūralus procesas, priešlaikinius odos senėjimo požymius – elastingumo praradimą, sausėjimą, šiurkštumą, raukšles, pleiskanojančius odos plotus – gali paskatinti mūsų įpročiai, vienas jų – besaikis kaitinimasis saulėje.

Dėl išorinių veiksnių senėjimo požymių atsiranda žymiai greičiau, nei būtų galima tikėtis, todėl toks senėjimas dažnai vadinamas ankstyvu. Tyrimai rodo, kad didžiąją dalį visų ankstyvo odos senėjimo simptomų sukelia UV spinduliai.

Ankstyvas odos senėjimas dar vadinamas fotosenėjimu, o UV spinduliai yra pagrindinis fotosenėjimą lemiantis veiksnys. Jie DNR ląstelėms daro tiesioginę ir netiesioginę žalą. Oda pradeda per anksti glebti, formuojasi raukšlės, atsiranda pigmentacijos problemų. 

Fotosenėjimo galima išvengti ištisus metus tinkamai saugant odą ir naudojant veiksmingas apsaugos nuo saulės priemones, nes juk paprasčiau pasirūpinti apsauga, negu bėgti nuo saulės, tiesa?

EUCERIN OIL CONTROL gelinis kremas nuo saulės

EUCERIN OIL CONTROL gelinis kremas nuo saulės SPF 50+ riebiai ir į aknę linkusiai veido odai

UV spinduliai – pagrindinė saulės sukeliamos žalos odai priežastis, tačiau didelės energijos regimoji (HEVIS) šviesa taip pat gali paskatinti odai kenkiančių laisvųjų radikalų susidarymą. 

EUCERIN OIL CONTROL gelinis kremas nuo saulės SPF 50+ yra kasdieniam naudojimui skirta apsaugos nuo saulės priemonė riebiai, į aknę linkusiai veido odai. Advanced Spectral Technology apima plataus spektro ir fotostabilius UVA / UVB filtrus*, suteikiančius labai didelę UV apsaugą, ir likochalkoną A, kuris padeda neutralizuoti UV ir HEVIS šviesos sukeltus laisvuosius radikalus. Priemonės sudėtyje taip pat yra gliciretininės rūgšties, palaikančios odos DNR atkūrimo mechanizmus. 

EUCERIN OIL CONTROL gelinis kremas nuo saulės

Riebalų išsiskyrimą reguliuojanti OIL CONTROL technologija su L-karnitinu ir sugeriančiomis mikrodalelėmis iš karto suteikia odai matinę išvaizdą ir ilgalaikę, iki 8 valandų išliekančią, apsaugą nuo blizgėjimo.

EUCERIN OIL CONTROL gelinio kremo nuo saulės SPF 50+ sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų. Labai lengva, neriebi tekstūra. Klinikiniais ir dermatologiniais tyrimais patvirtinta, kad jautri ir į aknę linkusi oda gerai toleruoja produktą.

* Atitinka aukštus apsaugos nuo UVA ir UVB standartus, apibrėžtus Cosmetics Europe. UVA apsaugos lygis aukštesnis už ES rekomenduojamą.

Daugiau apie patikimas apsaugos nuo saulės priemones kiekvienai saulėtai akimirkai skaitykite čia. 

Priemonę galite įsigyti vaistinėse.

EUCERIN OIL CONTROL gelinis kremas nuo saulės
Skaitykite daugiau