Neatpažįstamai pasikeitusi dainininkė Adele dėkoja už gimtadieninius sveikinimus: „Tikiuosi, esate saugūs“

Adele/ Vida press nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Pasaulinio garso žvaigždė, dainininkė Adele gegužės 5-ąją atšventė 32-ąjį gimtadienį. Socialiniame tinkle „Instagram“ dėkodama už sveikinimus Adele pasidalijo naujausia savo nuotrauka, kurioje ji – neatpažįstama.

„Ačiū už gimtadieninę meilę. Tikiuosi, kad visi esate saugūs ir sveiko proto, šiuo išprotėjusiu laiku. Norėčiau padėkoti visiems žmonėms, kurie dėl mūsų dirba ir rizikuodami savo gyvybėmis padeda mums išlikti saugiems. Jūs esate angelai“, – šalia nuotraukos rašė dainininkė. 

Išvaizdos ir svorio pokyčiais iki šiol stebinusi Adele, panašu, kad dar labiau sulieknėjo – spaudoje pastaruoju metu vis dažniau pasirodydavo nuotraukos, kurioje Adele atrodo numetusi pusę savo svorio. 

 

Adele/ Vida press nuotr.

Vasario mėnesį žurnalui „People“ buvo atskleista, kad Adelės fizinį aktyvumą sudaro pilateso bei papildomos treniruotės. Dainininkė pareiškė, kad visą tai ji daro dėl savo sveikatos ir sūnaus Angelo (7) gerovės.

Skyrybas su vyru Simonu Koneckiu neseniai išgyvenusios Adele bičiuliai tikina, kad išvaizdos pokyčiai su tuo neturi nieko bendra.

 

Adele ir Simonas Koneckis pradėjo susitikinėti 2011-aisiais, po metų susilaukė sūnaus, o 2016-aisiais susituokė. Šiemet pavasarį pora apsigyveno atskirai, o rudens pradžioje dainininkė padavė skyrybų prašymą

„Ji pasiekė tokią ribą, kai nebegalėjo jaustis gerai. Adele žinojo, kad turi ką nors pakeisti, jei nori būti sveikesnė mama. Visas jos dėmesys metant svorį buvo skirtas ne figūrai, o sveikatai “, – žurnalui „People“ sakė neįvardintas šaltinis.

Aplinkiniai, kuriems teko kada nors susidurti su dainininke, yra įsitikinę, jog jos kūno formų pasikeitimas niekada nebuvo susijęs su troškimu įsisprausti į mažesnio dydžio suknelę. Adele jau kurį laiką nevartoja alkoholio ir sveikai maitinasi. Sportas ir sveika gyvensena –  du faktoriai, dėl kurių ji išoriškai išties pasikeitė.

 

Nuogąstavimus gerbėjams kelia tik tai, kad sulieknėjusi dainininkė praras savo nuostabų balsą. O ir albumo nebuvo jau seniai – „25“ įrašytas 2015 metais. Bet dainų autorius ir atlikėjas Ryanas Tedderis, dirbęs su Adele prie populiariųjų „Rumour Has It“ ir „Turning Tables“, užsiminė gana dažnai susitinkantis su atlikėja, visiškai atsigavusia po skyrybų.

 

Skaitykite daugiau