Neapsikraukite darbais, mėgaukitės vasara: kaip išmanieji pagalbininkai palengvina buitį?

„iRobot“ / Gamintojo nuotr.
Projekto partnerio turinys
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
AA

Vasara nuostabi tuo, kad lyg užburta kasmet dovanoja naujų nepamirštamų nuotykių, atradimų, skonių, pažinčių. Kambaryje norisi praleisti kuo mažiau laiko: bendravimas persikelia į kiemą, mišką ar paplūdimį, o grįžus po įspūdžių kupinos dienos ar atostogų mažiausiai norisi imti siurblį ir tvarkytis – juk daug maloniau šiltą vakarą su šeima ar draugais dalytis potyriais prie puodelio arbatos. Tikėdamasi, jog vasara be grindų valymo žavi ir jus, iRobot Lietuva parduotuvės vadovė Lina Jurgulienė dalijasi patirtimi, kaip išmanieji pagalbininkai palengvina buitį – kad vienintelė užduotis grįžus po atostogų būtų išsikrauti lagaminus!

Grindų valymo robotai visiškai pakeičia įprastą dulkių siurblį ir šluotą

Taip, perskaitėte teisingai. iRobot savo klientams gali pasiūlyti du atskirus robotus – siurbiantį ir plaunantį, – kurie, dirbdami drauge, užtikrina idealią namų švarą. L.Jurgulienė pažymi, kad patys pažangiausi iRobot robotai netgi komunikuoja tarpusavyje: siurblys robotas, pabaigęs siurbti, išsiunčia signalą plaunančiajam, kad šis gali pradėti darbą. Dar viena itin patogi funkcija, aktuali vasaros laikotarpiu, kai namuose būname mažiau, – roboto paleidimas dirbti nuotoliniu būdu, per programėlę.

Kad ir kur būtumėte, į „Clean“ mygtuko paspaudimą jūsų telefone robotas akimirksniu reaguos, o jūs grįšite į švarius namus. iRobot atstovės teigimu, jau beveik kelis dešimtmečius rinkoje esantys robotai neįtikėtinai ištobulėjo: dabar jie valo gerokai didesnes erdves, jų priežiūra yra daug paprastesnė. Be to, šiuolaikiniai siurbliai robotai – itin savarankiški: patys pažangiausi gali keletą mėnesių valyti jūsų namus, o jums tereikės išmesti prisipildžiusį nešvarumų maišelį ir pakeisti jį nauju. 

"iRobot" / Gamintojo nuotr.

Net didžiausius lūkesčius atitinkanti valymo kokybė

„Siurbliai robotai neskaičiuoja laiko – jie dirba tol, kol pabaigia darbą, ir, svarbiausia, dirba kruopščiai. Pro jų akis nepraslysta ne tik mums matomos šiukšlės, bet ir nepastebimos dulkės, apie kurių egzistavimą namuose mes net nenutuokiame. Dėl to ir oras, kuriuo kvėpuojame, tampa daug švaresnis“, – teigia L.Jurgulienė.

O kadangi dauguma teigia, jog robotas tampa už švarą atsakingu šeimos nariu, drąsiai galite vežtis jį ir atostogauti kartu! Kad grįžus iš paplūdimio antras paplūdimys nepasitiktų namuose. Kaip dar vieną iRobot privalumą pašnekovė įvardija kompanijos patentuotus du guminius robotų volelius: jie išsiskiria itin geru kontaktu su grindų danga ir neapsivelia plaukais ar augintinių šeriais, o tai užtikrina labai kokybišką valymo procesą.

„Taip pat norėčiau pridėti, jog man be galo patinka išmaniųjų robotų funkcija, programėlėje leidžianti ne tik padalyti valymo vietas pagal kambarius, bet ir nustatyti favoritus – tas erdves, kurias reikia valyti dažniausiai. Vos panorėję, telefone paspausite „Favorites“ mygtuką ir robotas išsyk pradės darbą ten, kur pageidaujate.“ 

"iRobot" / Gamintojo nuotr.

Modelių gausa leidžia išsirinkti idealiai jums tinkantį robotą

Vienas iš iRobot siurblių robotų išskirtinumų yra modelių gausa: priklausomai nuo poreikių, namų ploto ar kitų svarbių faktorių, galite išsirinkti idealiai tinkantį sau. Pavyzdžiui, jei jus žavi galimybė prie roboto neprisiliesti ištisus mėnesius, puikūs pasirinkimai yra robotai, turintys savaiminio išsivalymo stotelę.

L.Jurgulienės teigimu, kompanijai itin svarbu, kad šiais laikais, kai asortimento gausa ypač išaugusi, klientas pasirinktų modelį, kuris būtų maksimaliai tinkamas jo grindims, aplinkai, šeimai, naminiams gyvūnams, tenkintų laiko ekonomijos, valymo kokybės, kitus reikalavimus, ir nereikėtų mokėti už funkcijas, neatitinkančias unikalių jo poreikių. Pašnekovės nuomone, produktų išbandymas realioje aplinkoje – saugiausias ir paprasčiausias būdas priimti teisingą sprendimą, todėl kompanija teikia robotų išbandymo namuose paslaugą, kurios metu klientai gali įvertinti roboto tinkamumą savo poreikiams.

"iRobot" / Gamintojo nuotr.

Nuolatinis tobulėjimas ir dėmesys naujovėms 

iRobot kasdien ieško būdų, kaip būti arčiau kiekvieno kliento: kuria robotus, kuo labiau atitinkančius klientų poreikius. Naujausias modelis Roomba i3 užtikrina itin kruopštų visų tipų grindų, įskaitant ir kilimus, valymą, yra tinkamas didesnėms erdvėms, gali siurbti tamsoje; jo artimas giminaitis Roomba i3+ dar turi ir automatinę nešvarumų surinkimo stotelę, kurioje po siurbimo robotas palieka visus nešvarumus, o maišelio talpos pakanka net keletui mėnesių.  

Įsigyti savąjį iRobot robotą ir užsiregistruoti demonstracijai namuose galite www.irobot.lt

„iRobot“ dovanoja džiaugsmą mėgautis vasara (9 nuotr.)
+3
Skaitykite daugiau