Ne visos grožio salono atidarymo viešnios išdrįso paragauti „pirštų“

Inga Budrienė, Kristina Kaikarienė ir Viktorija Mauručaitė / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-07 20:00
Kauno ponios, ketvirtadienį užsukusios į naujo grožio salono atidarymą, galėjo išbandyti ne tik manikiūrą, bet ir pasivaišinti „pirštais“.

Valgomus pirštus salono „Angels“ savininkei Ievai Galginaitienei padovanojo „Manikiūro mokyklos“ mokytoja Jolanta Kazlauskaitė. „Koks manikiūras be pirštų. Taigi, atsinešiau savo profesijos simbolį“, – juokavo moteris. J.Kazlauskaitė neišdavė paslapties, ar pirko, ar pati gamino Helovino vakarėliuose itin mėgstamus neįprastos formos sausainius.

„Pirštų“ taip ir neišdrįso paragauti verslininkė, švenčių rengėja Inga Budrienė. „Ne, ne, aš tokių nevalgau!“, – patikino ji. Tačiau mielai sutiko kelis netradcinius sausainius parnešti savo aštuonmečiams sūnums – Kerniui ir Mantui.

Sausainių neparagavo ir renginių organizatorė Kristina Kaikarienė. Vienintele „drąsuole“ tapo dainininkė Viktorija Mauručaitė.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

Apžiūrėti naujo grožio salono ketvirtadienį užsuko chorų vadovė, dirigentė Danguolė Beinarytė. Ji sakė paskutinį sykį panašioje įstaigoje lankiusis prieš septynerius metus. Įprastai D. Beinarytė nenaudoja jokios kosmetikos, netgi veido kremo. Prieš koncertus jai makiažą namuose padaro pažįstama vizažistė.

Krepšininkė Iveta Šalkauskė pasakojo, jog kai tik yra galimybė, būtinai užsuka pasilepinti į grožio saloną ir vertina tas paslaugas, kurių neįmanoma pasidaryti namų sąlygomis.

Operos solistė Kristina Siurbytė tvirtino itin daug dėmesio skirianti rankoms. Nuo paauglystės jai į atmintį įsirėžė tai, jog moters rankos privalo būti išpuoselėtos: „Mano fortepijono pamokų mokytoja visuomet rankų nagus buvo nusilakavusi raudonai. Neįtikėtina!“, – prisiminė atlikėja.

V.Mauručaitė neslėpė esanti neabejinga masažams. „Man nesvarbu koks. Svarbu masažas“, – su šypsena tikino dainininkė.

Žinomos Kauno moterys sakė mėgstančios lankytis grožio salonuose, tačiau tas procedūras, kurias gali atlikti pačios, be vargo pasidaro namuose.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai