Ne viskas rožėmis klota: jautriu įrašu pasidalinusi Iglė Bernotaitytė gerbėjams užminė mįslę

„X Faktoriaus“ nugalėtoja Iglė – 15min studijoje / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-10 16:28
Lyg lavina užgriuvusi dėmesio banga išvargino jaunąją „X faktoriaus“ nugalėtoją Iglę Bernotaitytę. Savo „Instagram“ paskyroje ji pasidalino itin jautria žinute.

„Vakar buvo ilga ir varginanti diena. Šiandien buvo taip pat sunki, ilga ir varginanti diena. Meldžiau Dievo, nors juo kartais net ir netikiu, kad atlaikyčiau šias dienas, kad dainuodama nesuklysčiau, kad suspėčiau viską laiku padaryti ir išmokti,“ – rašė jaunoji atlikėja.

Jau muzikinio televizijos šou metu emocijų neslėpusi ir itin jautriai reaguodavusi Iglė rašė ir apie savo nesėkmes. „Dainuodama – suklydau, bėgdama – nesuspėjau, bet išmokau suprasti, kad klysti yra normalu. Tai yra žmogiška. Žmogiška yra klysti, nespėti, pykti, rėkti, verkti ir daug kitų įvairiausių dalykų,“ – dalinosi ji.

„Džiaugiuosi šiandieną susipažinus su žmogumi, kuris tikriausiai pradėjo keisti mano gyvenimą į dar geresnį,“ – paslaptingai rašė dainininkė.

Tiesa, komentuoti šio žmogaus atsiradimo savo gyvenime ji nenorėjo. „Kaip sakoma, laimė mėgsta tylą. Įvardinsiu kai tikrai ji buv pilnai pakeitusi tai. Nenoriu prisikalbėti,“ – Žmonės.lt sakė Iglė.

Visą atlikėjos parašytą tekstą galite rasti čia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai