(Ne)paprastos idėjos, kaip nustebinti mylimąją Kovo 8-ąją

Jis ir Ji / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-03-07 13:00
Artėjanti Kovo 8-oji daugelį vyrų nenumaldomai priverčia susimąstyti, kaip šįkart nustebinti savo mylimąją. Puokštė gėlių, dėžutė saldainių ar romantiška vakarienė brangiame restorane skamba išties neblogai, tačiau ar nemanote, kad tai jau tapo šiokia tokia banalybe, šventiniu standartu?

Šie gestai, išmokti jau nuo seno ir romantikos jūsų santykiams jie daug nepridės, tad ar nevertėtų šią gražią pavasarišką šventę paminėti kiek neįprastai ir savo mylimąją nustebinti originaliau nei iki šiol?

Portalas moterims Ji24.lt siūlo keletą visiškai nebrangių ir originalių patarimų vyrams, kaip pradžiuginti savo mylimąsias.

Savo jausmus išreikškite raštu

► Sudarykite nedidelį sąrašėlį jums ypač patinkančių jos savybių. Būkite originalūs – nerašykite, kad jums patinka jos šypsena ar kad ji turi gražias akis. Sugalvokite ką nors, ką daro tik ji. Galbūt jus žavi, kaip ji juokingai čiaudi (tyliai, kaip kačiukas) ar kaip intensyviai mąstydama suka plaukų sruogą tarp pirštų. Tokie smulkūs pastebėjimai moteris verčia jaustis išties mylimomis ir vertinamomis. Tik laiškelį būtinai rašykite ranka!

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

► Ryte nustebinkite ją rašteliu. Šis gestas daug pastangų nereikalauja, tačiau tokia smulkmena kiekvienai moteriai garantuotai pakels nuotaiką. Jei į darbą ryte išsiruošiate anksčiau nei jūsų mylimoji, palikti galite ir ne vieną raštelį. Kurti meilės odžių tikrai nereikia, užteks trumpų raštelių. Tarkime, ant vonios veidrodžio priklijuokite lapuką ir parašykite: „Dievinu tavo šypseną“ arba „Aš tave myliu“, ant virtuvės stalo palikite lapuką ir palinkėkite skanių pusryčių arba tiesiog palikite raštelį ant durų ir palinkėkite jai geros dienos. O gal dar vieną lapuką ant jos automobilio stiklo, a?

► Parašykite meilės laišką ir leiskite jį pačiai susirasti. Ar dar prisimenate, kaip smagu būdavo gauti tikrus, popierinius laiškus, o ne varvinti akis skaitant juos monitoriaus ekrane? O kiek tas laiškas reikšdavo, jeigu jis būdavo parašytas mylimo žmogaus... Ranka parašyti laiškai, kuriuose žmogus išlieja savo širdį, yra laiko nepaliesta romantika. O jeigu manote, kad nesate pakankamai sentimentalus ir manote, kad toks jausmų liejimas tėra nereikalingas seiliojimasis, tuomet tikrai privalote tai pabandyti. Įsivaizduokite, kaip nustebs jūsų mylimoji! Kad viskas vyktų dar žaismingiau, laišką paslėpkite ir, laidydamas užuominas arba prislapstę raštelių, leiskite jai pačiai susirasti „didįjį prizą“.

Palepinkite ją

► Savo mylimąją nustebinkite gardžiais pusryčiais, pietumis ar vakariene. Jūsų antrosios pusės rytas bus kur kas šviesesnis, jei vos prabudusi ji užuos gardų kavos aromatą, o jei dar pramerkusi akis pamatys dailią rožę (ar kitą jos mėgstamą gėlę), kurią kartu su pusryčiais atnešėte į lovą, jos veidas tikrai nušvis. Vis dėlto, jeigu anksti keltis nenorite arba jei jūsų mylimoji keliasi gerokai anksčiau už jus, nustebinkite ją pietumis. Nepranešęs nuvykite pas ją į darbą (jeigu jai tenka dirbti šeštadienį), padovanokite gėlių ir pakvieskite į pasimatymą; tą patį galite padaryti ir vakare. Surenkite romantišką vakarienę žvakių šviesoje arba pasiūlykite kartu pasigaminti ką nors naujo, galbūt tai pasirodys išties smagu ir nuspręsite tai daryti dažniau.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

► Pasistenkite, kad bent viena diena mylimajai būtų lengvesnė. Išplaukite indus po pusryčių, pietų ar vakarienės, sutvarkykite namus, nuvalykite dulkes ir pamerkite gražią gėlių puoštę. Taip parodysite, kad vertinate jos pastangas ir norite bent kartais prisidėti prie namų ruošos darbų. Jei galite, pasisiūlykite nuvežti vaikus pas senelius arba pavėžėkite į darbą (o jei nedirba, tai į grožio saloną, jei ji nori pasilepinti) ją pačią. Net ir tokios, atrodytų, ne itin romantiškos smulkmenos išties gali pradžiuginti moteris.

► Suruoškite jai karštą vonią. Kuri moteris nenorėtų po darbo savaitės atsigulti į vonią ir atsipalaiduoti, o jei dar vonioje pagulėtų su mylimu žmogumi... Prileiskite vonią karšto vandens, įlašinkite keletą lašų eterinio aliejaus, uždekite keletą žvakių, įjunkite ramią muziką ir pakvieskite mylimąją pasinerti į nuostabių pojūčių karalystę.

Parodykite jai dėmesį ir nustebinkite

► Jūsų mylimoji nuolat prašo kartu pažaisti tenisą ar eiti pabėgioti, tačiau jūs visuomet atsisakote? Nors kartą ją nustebinkite ir pasiūlykite šia veikla užsiimti pats. Ištraukite teniso raketes iš spintos ir pakvieskite ją pažaisti arba nusivežkite ją į parką ir kartu prabėkite keletą ratelių. Taip mylimai moteriai parodysite, kad jums rūpi jos norai ir esate pasiruošęs juos bent retkarčiais išpildyti.

Fotolia nuotr.
Fotolia nuotr.

► Įrėminkite jųdviejų nuotrauką. Buvote romantiškose atostogose ir parsivežėte nuostabių nuotraukų, tačiau vis neprisiruošiate jų įrėminti? Štai jums puiki proga! Išsirinkite gražią nuotrauką ir ją įrėminkite. Būtų dar gražiau, jei ant nuotraukos užrašytumėte gražią romantišką ar gyvenimišką frazę. Įspūdingai atrodytų ir ant drobės atspausdinta nuotrauka. Įsivaizduokite, kaip nustebtų namo grįžusi mylimoji, jei ant sienos pamatytų kabančią didelio formato jūsų abiejų nuotrauką!

► Sugalvokite pabaigą jos skaitomai knygai. Jeigu jūsų mylimoji dažnai skaito romantines knygas, šis gestas jai turėtų patikti. Atsiverskite knygos pabaigą, perskaitykite keletą puslapių ir pasitelkite fantaziją. Kaip manote, kokia pabaiga nudžiugintų jūsų mylimąją? Papasakokite, gal net tapdamas knygos herojumi...

► Pakvieskite pasisvečiuoti jos tėvus ar draugus. Jeigu ne itin mėgstate savo mylimosios tėvus ar draugus ir nuolat atsisakote leisti laiką kartu su jais, bent kartą nustebinkite savo antrąją pusę ir netikėtai juos pakvieskite į svečius. Kartu pavakarosite ir, ką gali žinoti, galbūt bus išties smagu!

► Paskirkite jai dainą per radiją. Paskambinkite į radijo stotį, kurios dažnai klausosi jūsų mylimoji. Būtų smagu jei tuo metu radijos klausytumėtės kartu, tuomet pamatysite ir jos reakciją. Žinoma, skambindami sugalvokite kokią priežastį ir išeikite iš kambario, kad mylimoji jūsų negirdėtų. Paprašykite, kad radijo stotis sugrotų jos mėgstamiausią dainą arba kokį nors jums, kaip porai, svarbų kūrinį. Tik jokiu būdu nepamirškite pasakyti savo ir mylimosios vardo, kitaip moteris nesužinos, kad ši žinia skirta tik jai!

Jeigu vis dėlto manote, kad jūsų brangiajai neužteks šių romantiškų smulkmenų ir norite jai nupirkti dovaną, pasistenkite jos neįžeisti. Nedovanokite tokių praktiškų dovanų, kaip keptuvė, kremas nuo celiulito, serumas nuo raukšlių ar svarstyklės... Juk nenorite, kad Kovo 8-oji jai paliktų prastus prisiminimus! Priminkite moteriai, kad ji yra žavi, geidžiama, išmintinga MOTERIS. Ir kokia laimė jums, kad ta nuostabi moteris ne su kuo kitu, o su jumis dalijasi savo gyvenimu...
Ji24.lt

Naujausi straipsniai