NBA žvaigždė Kobe Bryantas pasidalijo nuostabia žinia: jo žmona laukiasi ketvirtojo vaikelio

Kobe Bryantas su žmona Vanessa / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-02 19:47
Atrodo, kad 2019-ieji NBA žvaigždei ir karjerą baigusiam krepšininkui Kobe Bryantui (40) bus nuostabūs. Antrają naujųjų metų diena Kobe socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo džiugia žinia – jų šeimą papildys dar vienas šeimos narys. Kartu su žmona, Vanessa (36), jie laukia šeimos pagausėjimo – gims ketvirtoji dukra.

„Nauji metai, naujas vaikas! Dukra Mamba jau pakeliui! – su gerbėjais naujiena dalijosi Kobe Bryantas. – Vanessa ir aš esame labai laimingi galėdami pranešti, kad laukiamės dar vienos #mambacita kartu su Natalia, Gianna ir Bianka.”

Besilaukianti Vanessa antrino mylimam vyrui: „Kobe ir aš esame tokie laimingi, jog mūsų šeimą papildys dar vienas vaikelis! Mažoji Bianka turės žaidimų draugę, o Natalia ir Gianna yra sujaudintos ir nekantriai laukia mažylės, su kuria galės pasidalinti savo meile.“

Kobe Bryantas su šeima / „Scanpix“ nuotr.
Kobe Bryantas su šeima / „Scanpix“ nuotr.

Šiemet Kobe ir Vanessa Bryantai atšventė savo 17-ąsias vestuvių metines. Jiedu susipažino 1999-aisiais, kai Kobe buvo 21-eri, o Vanessai – tik 17 metų. Vos po pusmečio draugystės jiedu susižadėjo, o 2001-ųjų balandį susituokė.

Tąkart jų vestuvėms labai priešinosi krepšininko šeima – nei jo tėvai, nei jo seserys šventėje nedalyvavo, mat nepritarė, kad Kobe vestų toks jaunas ir dar ne afroamerikietę merginą. Dėl to Kobe Bryantas su savo šeima nebendravo dvejus metus – iki gimė pirmoji jo dukra.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai