Naujus namus šokių studijai suradęs pasaulio hiphopo čempionas Kęstutis Baranauskas: „Dovanų gavau laisvę“

Šokių studijos „F.U.“ atidarymo akimirka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-09-03 22:16
Žinomas choreografas, du karus kartu su komanda „No Money“ tapęs IDO pasaulio hiphopo čempionu, Kęstutis Baranauskas sekmadienio vakarą leido taip, kaip kurį laiką jau nebesitikėjo – naujose šokių studijos F.U. patalpose, esančiose Kaune.

„Nuosavų F.U. namų neturėjome jau maždaug ketverius metus. Gal būtume jų ir neieškoję, jei ne šokiu „susirgę“ mažųjų mano auklėtinių tėvai. Jie vis ragino įsikurti tokioje erdvėje, kurioje nuo nieko nebereikėtų priklausyti“, - sakė K. Baranauskas.

Pasveikinti atėjusiems bičiuliams choreografas aprodė patalpas ir papasakojo beveik apie kiekvieną jose esantį daiktą: besitreniruojančiųjų kuprinėms saugoti skirtos spintelės atgabentos dar iš pirmųjų šokių studijos patalpų Raudondvario plente, pertvaros, ant kurių išpaišyti įdomūs grafiti, skaičiuoja dvyliktus metus, tentas su miesto vaizdu taip pat ilgai gulėjo sandėlyje be „darbo“. Anot K. Baranausko, kad studijoje būtų jauku, pasistengė daugybė žmonių. Didžioji jų dalis – šokti besimokančiųjų tėvai.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Dovanų gavau laisvę! Su niekuo nebereikės derinti, kada norime rengti treniruotes ar ruoštis pasirodymams“, - sakė F.U. įkūrėjas.

Nuo 16 val. kasdien duris atversiančioje šokių studijoje be įprastų treniruočių vyks užsiėmimai ir mažiesiems, šokiai porose, treniruotės „Lady time“. Tie, kas nusipirks mėnesio narystę, į savo amžiaus grupei skirtas treniruotes galės ateiti kada panorės ir tiek kartų, kiek užsigeis.

Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.

„Noriu, kad studijoje visada būtų žmonių. Čia ne tik sportuosime. Pokalbiai, bendravimas, dalinimasis idėjomis – tai mano siekis“, - patikino K. Baranauskas.

Naujos F.U. erdvės atidarymo vakarą skambėjo ne tik sveikinimai, bet ir muzika. Specialų pasirodymą šokėjams padovanojo merginų grupė HIT, surengusi ir dainos „Kam man sparnai?“ premjerą. Neapsieita ir be šokių – pasirodymus rengė ne viena F.U. auklėtinių grupė.

Šokių studija K. Baranauskas įkūrė 2004 – ais metais. Per trylika metų kolektyvas ne kartą keitė veiklos vietas. Dažniausiai F.U. narių kojomis mušami ritmai aidėdavo ant Kauno ugdymo įstaigų sporto salių parketo.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai