Naujuoju Veronikos Gordijevskajos partneriu tapo su Diana Dargiene šokti turėjęs Marius Gaižauskas

Šokėjas Marius Gaižauskas ir Veronika Gordijevskaja / Gretos Skaraitienės nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Linksmų plaučių šviesiaplaukis šokėjas Marius Gaižauskas TV3 projekto „Šok su manimi“ užkulisiuose vadinamas vienu geidžiamiausių partnerių. Anksčiau šokėjas buvo pristatytas kaip buvusios realybės šou „Holivudas“ dalyvės, atlikėjos Dianos Dargienės partneris, tačiau paaiškėjo, kad jis nuo rudens ant parketo suksis su kita dama – jauna baltarusių dainininke Veronika Gordijevskaja.

Netikėta šokėjo partnerių rokiruotė paaiškėjo pirmadienio vakarą, kuomet M.Gaižauskas pasirodė prie Margio ežero, kur žinomi žmonės buvo pakviesti išmėginti naują pramogą – reaktyvinę vandens skraidyklę. Iš anksto buvo žadėta, kad sudalyvauti renginyje ketina mažiausiai dvi šokėjų poros. Viena jų – Veronika Gordijevskaja su partneriu. Tiesa, praėjusią savaitę dainininkė liko be poros, mat jos partneris vienos treniruočių metu patyrė kojos traumą. Iki šiol nebuvo skelbiama, kas jį pakeis.

Akimirka iš šokių stovyklos atidarymo / Luko Balandžio nuotr.

Nors nei Marius, nei Veronika fakto, kad šokių projekte tapo pora, nekomentavo, jie vienas kitą vis meiliai apglėbdavo, šnekučiuodavosi. O M.Gaižauskui pareiškus, kad jis ketina išmėginti skraidyklę, dainininkė sušuko: „Neleisiu! To betrūko, kad dar vienas susižeistų!“ Tokie atlikėjos žodžiai nepaliko abejonių, kad jie su Mariumi jau pradėjo repeticijas drauge. Tiesa, kol kas neaišku, su kuo dabar šoks ankstesnė profesionalaus šokėjo partnerė Diana Dargienė. Tačiau Žmonės.lt šaltinių teigimu, moteris iš projekto nepasitraukė.

Skaitykite daugiau