Naujųjų repeticija – įvaizdžių idėjos vakarėliams

Naujųjų įvaizdžiai / Vida Press nuotr.
Autorius: Faustina Bružaitė
Publikuota: 2017-12-15 08:36
Didžiosios metų šventės ir vakarėlių maratonas – čia pat. Pasitiksite kitus metus „vilkėdama“ įprastą įvaizdį ar rezgate planą atnaujinti išvaizdą ir visus priblokšti? Šukuosena gali moterį pakeisti kardinaliai! Jei kaip tik tokios mintys ir sukasi galvoje, šis madingų įvaizdžių kaleidoskopas jums labai padės.

Pabaiga ir pradžia

2017-ieji baigiasi, bet jų deklaruotas saviraiškos virusas, skatinantis ieškoti savo stiliaus, keistis, improvizuoti, neabejotinai keliaus į 2018-uosius. Šiemet tapome ne vienos žymios moters transformacijos liudininkėmis. Transformacijų amplitudė didžiulė – kažkas pasinaudojo pritvirtinamomis sruogomis, kad plaukai per vieną dieną taptų dvigubai ilgesni, kažkas nusitrumpino plaukus it berniukas. Mažiau drastiško kirpimo, pakeistos plaukų spalvos variantų – dar daugiau. Garsenybės, kurių nuotraukas čia matysite, šiandien nebūtinai atrodo taip pat, tačiau galbūt jums kils noras išmėginti paparacų užfiksuotą jų įvaizdį? Mados tendencijos, kurioms atstovauja modeliai, taip pat pasufleruos įvairių idėjų. Beje, Paryžiaus mados savaitėje, skirtoje 2018-ųjų pavasario ir vasaros sezonui, kartu su „Femina Bona“ komanda dirbusi plaukų stilistė Edita Kavaliauskienė pabrėžia moterims labai aktualų dalyką – šukuosenų paprastėjimo kryptį. „Lengvi kuodukai, laisvai krintantys plaukai, „šlapias“ įvaizdis, bangos, netvarkingos garbanos, tarsi nebaigtos šukuosenos... Jokios perdėtos pompastikos – svarbiau sveiki, išpuoselėti, žvilgantys, prižiūrėti plaukai. Nepamirškite ir skrybėlių bei kepurių – jos tikrai suteiks žavesio.“

Anot specialistės, kai kurioms madingoms šukuosenoms susikurti neprireiks nė šukų – pakaks tinkamų formavimo priemonių.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Trumpaplaukių laikas

Jei Kristen Stewart, Caros Delevingne, Katy Perry, Coco Rochos pavyzdžiu savo ilgus ar pusilgius plaukus nusirėšite visai trumpai, neabejotinai sulauksite didelio dėmesio ir būsite aptarinėjama. Jau nekalbant apie tai, kad žengusi tokį žingsnį iškart atsidursite priešakinėje mados linijoje.

Trumpaplaukės – „ant bangos“, tarp „karščiausių“ šukuosenų – „bobas“, dubenėlį primenanti ir berniukiška šukuosenos. Gal galima daryti prielaidą, kad tos, kurios ryžtasi nusikirpti plaukus ekstremaliai trumpai, ne tik seka madą, bet ir yra drąsesnės, labiau savimi pasitiki, labiau trokšta nuotykių ar pokyčių nei kitos? Šiaip ar taip, jos tikrai demonstruoja chameleono gebėjimus ir nenorą įstrigti praeityje.

Aksesuarai

Plaukų aksesuaras – irgi galimybė atkreipti į save dėmesį. Aišku, ir proga pademonstruoti išradingumą, kūrybingumą, stiliaus pojūtį. Gal net nagingumą – juk plaukų papuošalą įmanoma pasigaminti pačiai. Kailis, oda, metalas, krištoliniai karoliukai, gėlės, segės, lankeliai, juodos juostelės ir kaspinai – visa tai naudojo mados diktatoriai pristatydami sezono tendencijas.

Bet ne tik tai, kas uždėta ant galvos (beje, kepurės, skrybėlės – taip pat „karštos“!), suteikia originalumo. Didelių auskarų ir visai paprastos šukuosenos „duetas“ gali atrodyti labai darniai ir vakarėlyje nuskambėti itin nūdieniškai.

Kirpčiai

Dar vienas išmėgintas būdas atsinaujinti – kirpčiai. Tik nereikėtų skubėti – verta gerai pasvarstyti, kokie kirpčiai tiktų jūsų prigimčiai, bruožams ir gyvenimo būdui. Vienus paprasta formuoti ir prižiūrėti, bet tokie, kokius ne taip seniai demonstravo Katažina Zvonkuvienė, aklinai dengiantys kaktą, prašosi daugiau pastangų.

Jei permaina visgi nepatiks ir norėsis kirpčių atsikratyti, teks apsišarvuoti kantrybe – jums jos pakanka?

6 madingi įvaizdžiai

Jie – tik keli iš daugelio galimų. Mados dizaineriai ir su jais dirbantys plaukų stilistai kaip visada įvairių idėjų sėmėsi ir iš praeities. Retro stiliaus šukuosena, kai harmoningai dera su visu įvaizdžiu, gali padaryti jus naujamečio vakarėlio žvaigžde.

A la „Chanel“

2017-ųjų žiemos „Chanel“ kolekcija įkvėpta septintojo dešimtmečio fantastinio filmo „Barbarela“ su Jane Fonda pagrindiniame vaidmenyje. Ten ji – seksuali blondinė su kupeta sušiauštų plaukų. Joks aksesuaras jų nepapildo, tačiau puošti galvą juostelėmis moterys tuomet labai mėgo. Gal ir jums kils noras įsėsti į laiko mašiną ir Naujųjų naktį sublizgėti sumodernintu „barbarelišku“ įvaizdžiu?

Kaip? Plaukai apdorojami jų tekstūrą išryškinančiu skysčiu, suveliami ir sušukuojami į viršų.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

A la „Carolina Herrera“

Ištiesinti ir viduriniu ar šoniniu sklastymu perskirti plaukai, palaidi ar suimti į tvarkingą uodegą (ji gali būti surišta prie kaklo ar aukščiau), – tokia šukuosena patiks perfekcionistėms.

Kaip? Svarbu nepriekaištinga tvarka ir grafiškos linijos. Dar viena gudrybė, suteiksianti neginčytino žavesio, – plaukų tviskesys. „Loewe“ mados namams prie širdies ta pati stilistika kaip „Carolina Herrera“, tik jų modelių plaukai sezono šou spindėjo taip ryškiai, kad atrodė, lyg būtų sudaryti iš šilko gijų. Idealus sprendimas šventiniam renginiui! Pasidairykite tokį efektą sukursiančios priemonės.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

A la „Bottega Veneta“

Dar viena anų laikų reminiscencija susijusi su penktuoju dešimtmečiu. Tada madistės buvo itin pamėgusios glamūriškas plaukų bangas. Variantai – palaidi arba į aukštą kuodą sukelti plaukai.

Kaip? Perskirti šone plaukai užleidžiami ant kaktos ir sutvirtinami segtukais arba sege, užpakaly iš jų formuojama „kriauklė“. Jei vienai kitai sruogai leisite „netyčia“ išslysti vengdama visiškos tvarkos, sukursite laisvę deklaruojančių 2017-ųjų šukuoseną. Jums prireiks produkto, suteikiančio plaukams purumo.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

A la „Alberta Ferretti“

Kasos leidžia sukurti daugybę šukuosenos variantų. „Alberta Ferretti“ pasirinkta venecijietiško stiliaus kasa atrodo labai romantiškai.

Kaip? Išdžiovintus plaukus pabanguokite sukimo žnyplėmis ir papurkškite stilizavimo priemone. Laisvai supynus kasą ir surišus galiuką gumele reikėtų pataršyti plaukus ant galvos, vienur kitur iš kasos išpešti sruogų ir fiksuoti šukuoseną tam skirta priemone.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

A la „Christopher Kane“

Šlapių plaukų įspūdį pasitelkė ne vieni mados namai, kai demonstravo šaltojo sezono kolekcijas. Vieni pasirinko visišką „šlapumą“, glotnumą ir tvarką. Kiti, pavyzdžiui, „Christopher Kane“, suderino „šlapumą“ ir „sausumą“ – išėjo įdomus variantas.

Kaip? Drėgnus plaukus perbraukite aliejumi ir kol džiūsta, šiek tiek pabanguokite tam skirtu prietaisu ar pirštais. Tada priekyje ir smilkiniuose papurkškite ar patepkite standinamąja, spindesio suteikiančia priemone ir sušukuokite į viršų arba suverskite didesnę plaukų dalį į vieną šoną.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

A la „Dior“

Banguoti plaukai neatsiejami nuo moters įvaizdžio. O bangos gali būti pačios įvairiausios: įgimtos ir tiesiog paryškintos, specialiai suformuotos taip, kad atrodytų romantiškos, holivudiškos, „ką tik išlipau iš lovos“ ir t. t. Beje, „Dior“ pademonstravo ir dar vieną aktualią tendenciją – suteikti plaukams absoliučiai nenatūralią, tačiau efektingą spalvą. Kadangi yra nuplaunamų dažų, tokią laikiną metamorfozę toms, kurios mėgsta atsidurti dėmesio centre, verta išmėginti. Galima rožine ar kuria kita spalva nusidažyti visus plaukus, bet galima pažaisti sruogelėmis, kaip tai padarė „Versace“.

Kaip? Kad plaukai susibanguotų kaip „Dior“ manekenių, išdžiovintus išskirstykite į 8–10 sruogų, kiekvieną papurkškite apimties ir tekstūros suteikiančia priemone, užvyniokite ant audeklo gabaliukų (juos kažkada buvo įprasta naudoti kaip suktukus) ir padžiovinkite tiesinimo žnyplėmis. Po dvidešimties minučių išlaisvinkite plaukus, iškedenkite ir lengvai pašukuokite.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai