Naujųjų metų naktį „Lofte“ – karališka puota ir riterių kovos „Sostų karų“ tema

Viktoras ir Živilė Diawaros / Vido Černiausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-12-08 14:50
Nuožmios riterių kovos, rūstūs lordai ir kilmingos damos, mįslingos intrigos, dramatiška atmosfera ir karališka puota – gruodžio 31-ąją Vilniaus menų fabrikas „Loftas“ įjungs laiko mašiną ir lankytojus nukels į gūdžiuosius Viduramžius.

Šiemet, septintus metus „Lofte“ rengiamas naujametinis kostiumų karnavalas bus dedikuotas 2017-aisiais septintąjį sezoną pristatysiančiam kultiniam televizijos serialui „Sostų karai“ (Game of Thrones).

Pagal fantastinius George‘o R.R.Martino romanus „Ledo ir ugnies daina“ sukurtas, „Auksinį gaublį“ ir 215 kitų apdovanojimų laimėjęs bei dar 348-iems nominuotas serialas, prie televizijos ekranų prikausto milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Ne išimtis ir Lietuvos žiūrovai, todėl paskutinę šių metų dieną „Loftas“ kvies savo kailiu patirti Septynių karalysčių gyvenimą ir patiems įsikūnyti į vieną iš fantastinės istorijos personažų.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

„Sostų karai“ mums su Živile yra vienas mėgstamiausių serialų. Tos keliasdešimt minučių mums yra puikus poilsis, kai gali atsipalaiduoti ir pailsėti nuo visų organizuojamų renginių, koncertų, kelionių aplink pasaulį, konferencijų ir kitų darbų. Visada su nekantrumu laukiame naujo sezono, todėl labai džiaugiuosi, kad šiemet su „Lofto“ komanda nutarėmė Naujųjų metų nakčiai rinktis būtent „Sostų karų“ temą.

Ji yra labai įdomi, turininga ir smagi. Toks bus ir vakarėlis – kiekvienas ras sau artimą personažą iš serialo į kurį galės įsikūnyti. Juk ten tiek daug įvairių veikėjų – nuo apdriskusių Klajūnų iki prabangių karališkų šeimų narių. Ir visi jie labai charakteringi – drąsūs, veržlūs, pasiūtę. 2017-ųjų sutikimas su visais jais bus nepakartojamas“, – pasakoja vienas menų fabriko „Loftas“ įkūrėjų Viktoras Diawara.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

Naujųjų metų vakarėlyje „Loftas“ pakis neatpažįstamai ir vienai nakčiai taps erdvia, žvakių šviesioje skendinčia karališka mene, kurioje žvangės ginklai, blizgės šarvai ir sukiosis kilmingų šeimų atstovai: Lanisteriai, Starkai, Targarianai ir kiti, taip pat Nesuteptieji, Klajūnai bei daugelis kitų „Sostų karų“ herojų. Susirinkusiuosius linksmins aktorių pasirodymai, fakyrai ir grėsmingi drakonai, kuriuos būtent „Lofte“ Naujųjų metų naktį ras jų ieškanti Drakonų motina, o scenografų ruošiamoje įspūdingoje scenoje puikuosis, žinoma – legendiniai „Sostų karų“ sostai.

Kvapą gniaužiančių kostiumų, gyvos muzikos ir teatrališkų, inscenizuotų atlikėjų pasirodymų programą gruodžio 31-ąją „Lofte“ šiemet paįvairins šviežias naujametinio „Lofto“ karnavalo formatas – puota, kai stalus nuklos užkandžių kalnai. Vienai nakčiai į Viduramžius pateksiančiųjų taurėse nestigs ir tauriųjų gėrimų.

Vido Černiausko nuotr.
Vido Černiausko nuotr.

Tradiciškai, po Naujųjų metų „Loftas“ paskelbs geriausio vakaro kostiumo konkursą, kurio laimėtoją apdovanos prizais. Geriausiausio kostiumo autorius bus renkamas „Lofto“ „Facebooke“ paskyroje paskelbtame fotokonkurse. Laimėtoją rinkti galės visi.

Kova dėl valdžios ir sostų, garbė, šeima, meilė ir kerštas – „Sostų karų“ Naujieji metai – gruodžio 31-ąją, menų fabrike „Loftas“. „Loftą“ perkelti į Vidurmažius padeda „Strictly Baltic“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai