Naujų veidų paieškoje triumfavo natūralus grožis

Atrankos nugalėtoja Kamilė Kleivaitė su komisijos nariais Giedriumi Drukteiniu, Indre Sinkevičiūte ir Deimante Andriuškaite / Manto Valaičio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-07 11:26
Vilniuje būrys gražuolių iš visos Lietuvos varžėsi dėl dailiausių bruožų merginos titulo ir galimybės dirbti su grožio laboratorija „Smilga Beauty Lab“.

Ketvirtadienį susirinkusios merginos nekantriai ir neramiai laukė savo eilės, tačiau daugelis savo galimybes vertino palankiai.

„Atėjau išbandyti savo jėgas. Manau, kad tokią atranką turėti laimėti mergina, kuri būtų įdomi ir pasitikinti savimi, juk ne visada išorinis grožis viską lemia“, – sakė Agnė, kuri kaip ir kitos merginos vylėsi nugalėti.

Konkurso dalyves vertino „Smilga Beauty Lab“ įkūrėja Indrė Sinkevičiūtė, etiketo žinovas, rašytojas Giedrius Drukteinis bei garsus Lietuvos modelis Deimantė Andriuškaitė.

Manto Valaičio nuotr.
Manto Valaičio nuotr.

Šiuo metu dėl dažnų fotosesijų ir darbo klinikoje „MedWell“ daugiausia laiko Lietuvoje praleidžiantis modelis Deimantė Andriuškaitė vertindama merginas didžiausią dėmesį skyrė išskirtiniams veido bruožams, natūralumui ir vidiniam grožiui.

Kaip suvoki grožį? Kiek tavo gyvenime yra tai svarbu? Ar manai, kad gražiems žmonėms labiau sekasi gyvenime? O gal tai kartais ir pakiša koją?, – šiuos ir kitus klausimus Deimantė uždavinėjo apie karjerą grožio pasaulį svajojančioms merginoms.

Manto Valaičio nuotr.
Manto Valaičio nuotr.

„Man labai daug reiškia galimybė pasikalbėti su merginomis, nes kartais būna, kad labai gražiai moteriai pradėjus kalbėti, žavesys greitai dingsta...“ Pasak Deimantės, siekiančiai pergalės tokiuose konkursuose svarbiausia – nepamiršti geros nuotaikos, šypsenos ir būti šarmingai.

I.Sinkevičiūtė džiaugėsi, kad antrus metus iš eilės vykstanti atranka sulaukė dar daugiau merginų susidomėjimo negu praėjusiais metais bei žadėjo tokių renginių ir ateityje: „Tikimės ir toliau organizuoti tokius konkursus, kad kiekviena mergina turėtų galimybę save išbandyti ir įsitikinti, kad ji yra graži“, – tikino grožio laboratorijos vadovė.

Atrankoje dėl nugalėtojos titulo galėjo važytis visos merginos, nepriklausomai nuo ūgio ar svorio – konkurso devizas – „Kiekviena mergina yra savotiškai graži“. Šiuo šūkiu vadovaudamasi komisija ir ieškojo naujų veidų. Dailiausių veido bruožų mergina pripažinta Kamilė Kleivaitė (21), kuri neslėpė neesanti naujokė grožio pasaulyje.

Nugalėtojai atiteko 1000 Eur vertės prizas, kurį sudaro profesionali fotosesija, makiažo kursai, galimybė nusifilmuoti vaizdo klipe, prekybos centro „Europa“ dovanų kuponas ir žurnalo „L‘Officiel“ prenumerata, o svarbiausia – darbas su grožio laboratorija.

Papildomas prizas atiteko internetinio konkurso nugalėtojai Domantei Kelbauskaitei, kurios nuotrauka surinko daugiausia internautų balsų.

Manto Valaičio nuotr.
Manto Valaičio nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai