„Naujų Pupyčių“ atlikėjai Neringai Šiaudikytei įteiktas bakalauro diplomas

Neringa Šiaudikytė ir Tomas Uroška / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-19 13:58
Ketvirtadienio popietę dainininkei, grupės „Naujos Pupytės“ narei Neringai Šiaudikytei įteiktas bakalauro diplomas. Mergina Kauno Vytauto Didžiojo universitete baigė istorijos studijas.

Sėkmingai apgynusi bakalauro darbą, kurio tema – „Viešas seksualumo demonstravimas lietuvių kultūrinėje spaudoje 1931 – 1940 metais“, N.Šiaudikytė džiaugiasi, kad dabar gali vadintis diplomuota specialiste. 

Bakalauro diplomas N.Šiaudikytei įteiktas Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje. „Aišku, jaudinausi, tačiau dabar jaučiuosi labai gerai. Man tai – didelė šventė. Peržengiau vieną slenkstį, tačiau tikrieji vargai ir tikrasis – gyvenimo – universitetas prasideda tik dabar. Džiaugiuosi įrodžiusi sau, kad galiu pabaigti mokslus. Buvo sunku derinti studijas ir mokslus, bet dabar matome, kad man viskas pavyko puikiai“, – Žmonės.lt sakė dainininkė. 

Iškart po ceremonijos N.Šiaudikytę suskubo sveikinti jos mylimasis Tomas Uroška, taip pat – tėvai ir artimiausi draugai. „Atėjo visi tie, kuriems rūpėjo“, – sakė ji. 

Didelę progą N.Šiaudikytė nutarė atšvęsti kukliai – sutarė papietauti su šeima, o vakarop galbūt drauge su Tomu pakels šampano taurę kokiame restorane. „Juk ketvirtadienis – rytoj visiems į darbus... Paminėsime progą, tačiau nieko grandiozinio tikrai nebus“, – tikino atlikėja. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

Po studijų – verslą

Baigusi mokslus N.Šiaudikytė norėtų padėti mamai plėtojant jos verslą. „Esu numačiusi konkrečius ateities planus bent keleriems metams į priekį. Aišku, žmogus planuoja, o Dievas juokiasi, bet gal man išdegs? Pirmiausia parašiusi bakalaurinį noriu gerai pailsėti, o tada kibsiu į darbus – bandysiu pasiekti savo saulę muzikiniame pasaulyje. Taip pat noriu prisijungti prie mamos verslo – ji turi dvi parduotuves. Verslas man aktualus, tai – dar viena aistra mano gyvenime, kuri gali atnešti gyvenimo stabilumą, gerbūvį, pajamas“, – svarsto dainininkė. 

O ar norėtų ji tęsti mokslus? „Pats geriausias laikas stoti į magistrą, mano nuomone, yra pagimdžius lėliuką – kai jis šiek tiek ūgteli, tačiau tu daugiausia vis dar esi namuose. Manau, po kokių trejų metų neatsisakyčiau tęsti mokslus – į juos nespjaunu“, – sako N.Šiaudikytė. 

Asmeninio albumo nuotr.
Asmeninio albumo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai